93T Zeytinburnu Taksim Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
Haber2 Ağustos 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere İstanbul toplu taşıma ücret tarifesine zam yapıldı. Yeni ücret tarifesini görmek için lütfen buraya tıklayınız.
İstanbul, Otobüs Saatleri

93T Zeytinburnu Taksim Otobüs Saatleri

93T Zeytinburnu Taksim kalkış saatleri, 93 T hareket saatleri, 93T İETT otobüs saatleri

NOTLAR

 • Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
 • TAKSİM'DE SAATİ OLMAYAN TÜM SEFERLER RİNG OLARAK HİZMET VERİR.

  HAT BİLGİSİ

 • Tek yön sefer süresi: 44 Dakika
 • Hat Tipi : NORMAL
 • Tarife Bilgisi : TEK BİLETLİ

 • Hat Detayı, Geçtiği Güzergahlar


  Hat İçeriği: zeytinburnu taksim otobüs saatleri taksim zeytinburnu otobüs saatleri ZEYTİNBURNU TAKSİM otobüs 93 t taksim zeytinburnu zeytinburnu taksim taksim zeytinburnu otobüs zeytinburnu taksim otobüs seferleri z burnu taksim otobus saatleri 93t zeytinburnu taksim bakırköy zeytinburnu otobüs 93t hareket saatleri 93t saatleri zeytinburnu taksim otobus duraklari 93t zeytinburnu taksim saatleri 93 t saatleri zeytinburnu-taksim otobüs seferleri zeytinburnu taksim otobüsü beşiktaş zeytinburnu otobüs
  Son Güncelleme Zamanı: 2 Ağustos 2021

  Sponsorlu Bağlantılar


  4 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver murat 16 Nisan 2014 - 22:41

  bence özel otobüsleri bir an önce kaldırsın büyükşehir belediyesi.nedenine gelince, taksimde çalışmaktayım yolda çok yavaş ve durak harici yolcu almaktalar saatlerine riayet etmemekteler.belediye araçlarının gözünü seveyim.yolcu varsa alıp devam ediyolar.özeller ise durakta yolcu bekliyolar sistemi dolmuşa çevirmeye çalışıyolar.bu durum çok rahatsız edici..yetkililerin ülkesini vatanını sevenin bu duruma el atmasını bekliyoruz.bu durumdan herkes şikayetçi..

 • Bu yoruma cevap ver ece 16 Eylül 2012 - 11:13

  lütfen yardımcı olun . zeytinburnu göğüs hastalıkları hastahanesine kadar bile beni götürebilecek bir otobüs bulsam iyidr. 5 dk da yürürürm sorn değil. cevaplarınızı bekliyorum

 • Bu yoruma cevap ver ece 16 Eylül 2012 - 11:12

  ben 100. yıl ticaret meslek lisesinde okuyorum ancak cerrahpaşada oturuyorum ve en ideal 93 T ile gidiş geliş yapabileceğimi sölüyorlar . ancak bu 93 t otobüsü belirlenen saatlerde her duraktan kalkarmı.? yusufpaşa durağı aksaray durağı vs.

 • Bu yoruma cevap ver SERAP YILMAZ 18 Kasım 2011 - 11:43

  zeytinburnu – taksim otobüs seferler sayısı yeterli değil. O kadar kalabalık oluyor ki Şişhane durağından bile zor biniliyor. İlgililere sesleniyorum, Lütfen sefer sayısı arttırılsın çok mağdur oluyoruz.

  Saygılarımla,

 • YORUM YAZ

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.