91 Plaj Yolu Bekirpaşa kalkış saatleri, 91 hareket saatleri, 91 Kocaeli otobüs saatleri, 91 Plaj Yolu Bekirpaşa otobüs seferleri
Renk | Açıklama |
T1 TRAMVAY HATTINDAN TAMAMLAYICI AKTARMA ALIR,ÜCRETSİZ AKTARMA VERİR. | |
YUNUS EMRE SOK - CEBESOY SOK - İNÖNÜ CD. GÜZERGAHINI KULLANIR. | |
ULUBEY ANADOLU LİSESİ VE ATATÜRK END. MESLEK LİSESİNE UĞRAR. BARIŞ CADDESİ GÜZERGAHINI KULLANIR | |
ULUBEY ANADOLU LİSESİ VE ATATÜRK END. MESLEK LİSESİNE UĞRAR. YUNUS EMRE SOK - CEBESOY SOK - İNÖNÜ CD. GÜZERGAHINI KULLANIR. | |
KURUÇEŞME TRAMVAY DEPOLAMA ALANI
Sıra No | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar ve Tatil Günleri |
1 | 07:20 | 07:20 | 07:30 |
---|---|---|---|
2 | 07:40 | 07:40 | 08:30 |
3 | 08:10 | 08:10 | 09:30 |
4 | 08:30 | 08:30 | 10:30 |
5 | 09:00 | 09:00 | 11:30 |
6 | 09:40 | 09:40 | 12:30 |
7 | 10:20 | 10:20 | 13:30 |
8 | 11:00 | 11:00 | 14:30 |
9 | 11:40 | 11:40 | 15:30 |
10 | 12:20 | 12:20 | 16:00 |
11 | 13:00 | 13:00 | 16:30 |
12 | 13:30 | 13:30 | 17:00 |
13 | 14:00 | 14:00 | 17:30 |
14 | 14:30 | 14:30 | 18:00 |
15 | 15:00 | 15:00 | 19:00 |
16 | 15:30 | 15:30 | 20:00 |
17 | 16:00 | 16:00 | 21:00 |
18 | 16:30 | 16:30 | 22:00 |
19 | 17:00 | 17:00 | |
20 | 17:30 | 17:30 | |
21 | 18:00 | 18:00 | |
22 | 18:30 | 18:30 | |
23 | 19:00 | 19:00 | |
24 | 19:30 | 19:30 | |
25 | 20:00 | 20:00 | |
26 | 21:00 | 21:00 | |
27 | 22:00 | 22:00 |
PLAJ YOLU
Sıra No | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar ve Tatil Günleri |
1 | 07:50 | 07:50 | 08:00 |
---|---|---|---|
2 | 08:10 | 08:10 | 09:00 |
3 | 08:30 | 08:30 | 10:00 |
4 | 09:00 | 09:00 | 11:00 |
5 | 09:30 | 09:30 | 12:00 |
6 | 10:10 | 10:10 | 13:00 |
7 | 10:50 | 10:50 | 14:00 |
8 | 11:30 | 11:30 | 15:00 |
9 | 12:10 | 12:10 | 16:00 |
10 | 12:50 | 12:50 | 16:30 |
11 | 13:30 | 13:30 | 17:00 |
12 | 14:00 | 14:00 | 17:30 |
13 | 14:30 | 14:30 | 18:00 |
14 | 15:00 | 15:00 | 18:30 |
15 | 15:30 | 15:30 | 19:30 |
16 | 16:00 | 16:00 | 20:30 |
17 | 16:30 | 16:30 | 21:30 |
18 | 17:00 | 17:00 | 22:30 |
19 | 17:30 | 17:30 | |
20 | 18:00 | 18:00 | |
21 | 18:30 | 18:30 | |
22 | 19:00 | 19:00 | |
23 | 19:30 | 19:30 | |
24 | 20:00 | 20:00 | |
25 | 20:30 | 20:30 | |
26 | 21:30 | 21:30 | |
27 | 22:30 | 22:30 |
Hattın Güzergâhı, Geçtiği Duraklar:
KURUÇEŞME TRAMVAY DEPOLAMA ALANI
Sıra No | Durak No | Durak Adı |
1 | 81356 | KURUÇEŞME TRAMVAY DEPOLAMA ALANI |
---|---|---|
2 | 81355 | ASALET SOKAK |
3 | 80079 | KURUÇEŞME POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİ |
4 | 80012 | İSMAİL ÖZEN CADDESİ 2 |
5 | 80988 | ASUMAN SOKAK 1 |
6 | 80987 | ŞİRİNTEPE 4 |
7 | 80007 | KAZIM KARABEKİR CADDESİ 10 |
8 | 81262 | BALIM SOKAK 2 |
9 | 11589 | KAZIM KARABEKİR CADDESİ |
10 | 41306 | KAZIM KARABEKİR CADDESİ 5 |
11 | 80986 | YEDİNCİ BORU İLKOKULU |
12 | 80978 | ŞİRİNTEPE 9 |
13 | 80157 | BORA SOKAK 1 |
14 | 81251 | AY SOKAK |
15 | 80865 | GÜVEN SOKAK 1 |
16 | 80748 | BESTE SOKAK 2 |
17 | 11202 | ŞAHİN TEPESİ SOKAK |
18 | 80737 | BESTE SOKAK 1 |
19 | 12348 | GÜVEN SOKAK |
20 | 81252 | AY SOKAK 1 |
21 | 42072 | OLCAY SOKAK |
22 | 41132 | NİHAT ERİM CADDESİ |
23 | 41130 | ÇENESUYU MİLLET BAHÇESİ 1 |
24 | 41200 | AHU DUDU SOKAK |
25 | 41465 | KOCATEPE SOKAK |
26 | 41379 | ÇARDAK SOKAK 1 |
27 | 81387 | ATABEY SOKAK |
28 | 80132 | ŞİRİNTEPE MERKEZ CAMİ |
29 | 80133 | ŞİRİNTEPE 10 |
30 | 41088 | ŞİRİN SOKAK |
31 | 41450 | PLAJYOLU SOKAK |
32 | 80134 | ŞİRİNTEPE SAHA 1 |
33 | 80123 | CUMHURİYET MAHALLESİ 3 |
34 | 80121 | CUMHURİYET MAHALLESİ 6 |
35 | 80119 | CUMHURİYET MAHALLESİ 8 |
36 | 80116 | SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ |
37 | 80114 | CUMHURİYET KÖYLÜ PAZARI 1 |
38 | 80113 | CUMHURİYET MAHALLESİ |
PLAJ YOLU
Sıra No | Durak No | Durak Adı |
1 | 41110 | PLAJ YOLU |
---|---|---|
2 | 80115 | CUMHURİYET KÖYLÜ PAZARI |
3 | 40165 | GÜLŞEN GÜLBAŞ SOKAK |
4 | 80117 | SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ 1 |
5 | 80118 | CUMHURİYET MAHALLESİ 7 |
6 | 80120 | CUMHURİYET MAHALLESİ 5 |
7 | 80122 | CUMHURİYET MAHALLESİ 4 |
8 | 81001 | ŞİRİNTEPE SAHA |
9 | 81002 | ŞİRİNTEPE 1 |
10 | 81003 | ŞİRİNTEPE MERKEZ CAMİ 1 |
11 | 81388 | ATABEY SOKAK 1 |
12 | 80130 | ÇARDAK SOKAK |
13 | 40137 | ÇENESUYU MİLLET BAHÇESİ 2 |
14 | 40136 | ÇENESUYU MİLLET BAHÇESİ |
15 | 40138 | ÇENESUYU MİLLET BAHÇESİ 3 |
16 | 81251 | AY SOKAK |
17 | 80865 | GÜVEN SOKAK 1 |
18 | 80748 | BESTE SOKAK 2 |
19 | 11202 | ŞAHİN TEPESİ SOKAK |
20 | 80737 | BESTE SOKAK 1 |
21 | 12348 | GÜVEN SOKAK |
22 | 81252 | AY SOKAK 1 |
23 | 41820 | BORA SOKAK |
24 | 80002 | ŞİRİNTEPE 8 |
25 | 80003 | YEDİNCİ BORU İLKOKULU 1 |
26 | 41284 | KAZIM KARABEKİR CADDESİ 6 |
27 | 80004 | ŞİRİNTEPE 6 |
28 | 80005 | EMNİYETÇİLER |
29 | 80006 | ŞİRİNTEPE 5 |
30 | 80009 | ŞİRİNTEPE 3 |
31 | 80010 | ASUMAN SOKAK |
32 | 80013 | İSMAİL ÖZEN CADDESİ 3 |
33 | 80077 | KURUÇEŞME POLİS MERKEZİ |
34 | 81356 | KURUÇEŞME TRAMVAY DEPOLAMA ALANI |
Yorum Yaz