817 Organize Sanayi çiğli aktarma kalkış saatleri, 817 hareket saatleri, 817 otobüs saatleri
GÜZERGAH : KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ - BALATÇIK MAH. - ÇİĞLİ BÖLGE EĞİTİM HASTANESİ
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
Eğitim Öğretimin uygulandığı Haftaiçi günlerinde egekent aktarma ve çiğli aktarmadan 07:30 - 09:00 ve 14:40 - 16:00 saatleri arasında Tekel Ortaokuna uğrar.
İş Günleri
EGEKENT AKT. Kalkış
06:15
06:42
07:10
07:35
08:05
08:35
09:10
09:45
10:20
10:55
11:30
12:05
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:45
17:20
17:55
18:30
19:05
19:35
20:05
20:40
21:35
22:10
23:00
ÇİĞLİ AKT. Kalkış
06:20
06:55
07:23
07:50
08:20
08:50
09:25
10:03
10:38
11:13
11:48
12:23
12:58
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
17:00
17:38
18:13
18:48
19:20
19:55
20:20
20:50
21:25
22:20
22:55
23:25
Cumartesi
EGEKENT AKT. Kalkış
07:05
07:35
08:05
08:35
09:05
09:40
10:15
10:50
11:25
12:00
12:35
13:10
13:45
14:20
14:55
15:30
16:05
16:40
17:15
17:50
18:25
19:00
19:35
20:10
20:45
21:20
22:00
22:45
23:25
ÇİĞLİ AKT. Kalkış
06:20
06:55
07:25
07:50
08:20
08:50
09:25
10:00
10:35
11:10
11:45
12:20
12:55
13:30
14:05
14:40
15:15
15:50
16:25
17:00
17:35
18:10
18:45
19:20
19:55
20:30
21:15
22:00
22:45
23:15
00:00
Pazar
EGEKENT AKT. Kalkış
07:00
08:30
09:15
10:00
10:45
11:30
12:15
13:00
13:45
14:30
15:15
16:00
16:45
17:30
18:15
19:00
19:45
20:30
21:15
22:00
22:45
23:30
ÇİĞLİ AKT. Kalkış
06:20
07:45
08:30
09:15
10:00
10:45
11:30
12:15
13:00
13:45
14:30
15:15
16:00
16:45
17:30
18:15
19:00
19:45
20:30
21:15
22:00
22:45
23:30
00:10
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (28)
- 1. Egekent Aktarma Merkezi - 22173
- 2. Tüvtürk - 22168
- 3. Balatçık Kahveler - 20096
- 4. Eski Sinema - 20097
- 5. Jandarma - 21343
- 6. Tekel Lojmanlar - 21321
- 7. Tekel Ortaokulu - 23762
- 8. Katip Çelebi Üniversitesi - 21328
- 9. Çiğli Ege Sanayi Sitesi - 21258
- 10. Düğüm - 21256
- 11. Kyk Çiğli Öğrenci Yurdu - 21248
- 12. Ahmet Yesevi Cami - 21246
- 13. Neyhan - 21254
- 14. Şerbetçi - 21252
- 15. Çiftel - 21209
- 16. Lider - 21211
- 17. Pırıl - 21213
- 18. Organize Sanayi Cami - 21140
- 19. Tariş İpek - 21138
- 20. Banka - 21208
- 21. Çiğli Devlet Hastanesi - 21196
- 22. Eyüp Sitesi - 21194
- 23. Kent Hastanesi - 21116
- 24. Tenis Kulübü - 21114
- 25. Bayraktar Sitesi - 21096
- 26. Söğüt - 21094
- 27. İsmail Rahmi Karadavut İlkokulu - 21994
- 28. Çiğli Aktarma Merkezi - 22143
Hat İçeriği: 817 saatleri, 817 otobüs saatleri, 817 sefer saatleri, 817 hareket saati, çiğli organize sanayi nasıl gidilir, çiğli organizeye giden otobüsler, çiğli organize otobüs, çiğli organize otobüs saatleri, çiğli organize sanayi ulaşım, 817 kalkış saatleri, çiğli organize sanayi otobüs, çiğli organize sanayiye nasıl gidilir
1 Yorum
otobüs hizmetinizden memnununuz. bazarları,da dahil olursa daha iyi olur……