78M Başakşehir Metrokent Mecidiyeköy Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
İstanbul, Otobüs Saatleri

78M Başakşehir Metrokent Mecidiyeköy Otobüs Saatleri

78M Başakşehir Metrokent Mecidiyeköy kalkış saatleri, 78 M hareket saatleri, 78M İETT otobüs saatleri
-

Hat Detayı, Geçtiği Güzergahlar


Hat İçeriği: 78 m mecidiyeköy başakşehir 78m saatleri 78 m otobus saatleri 78 m mecidiyeköy hareket saatleri 78m başakşehir mecidiyeköy başakşehir otobüs 78m kalkış saatleri 78m güzergah 78m ekspres saatleri istanbul başakşehir otobüs saatleri 78m başakşehir hareket saatleri başakşehir mecidiyeköy otobüs güzergahı mecidiyekoy basaksehir 4 etap otobus saatleri 78 m hareket saatleri başakşehir 78m hareket saatleri 78 m saatleri mecidiyekoy basaksehir otobusleri 78 m kalkiş saatleri 78m saatler
Son Güncelleme Zamanı: 29 Temmuz 2021

Sponsorlu Bağlantılar


7 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver Nasrullah Rıza 26 Eylül 2017 - 20:34

  Allah rızası için şu duraklara geliş dakika panolarını koyun. Vatandaş belirtilen saate göre hareket etsin. Az yolcuların olduğu bazı yerlerde var. Yoğun duraklarda yok. Herkesin elinde akıllı telefon yıl ki bakarak hareket etsin. Bu geliş dakika panolarını her durağa koymanız halinde milletin hayr dualarını alırsınız. Ayrıca, bu yabancılar için de iyi bir tanıtım ve faydalı olacaktır. Gittikleri yerde olumlu şekilde anlatırlar. Hadi kolay gelsin, hem sizlere hem de bizlere.

 • Bu yoruma cevap ver Aslı 03 Eylül 2016 - 10:07

  Dün başakşehir oyakkenten 14.20 otobüsü geçmedi dakikalarca bekledik aramasak durumun ne olduğunu bilemicez.çok büyük haksızlık yeterli yolcu olmadığı için geçmediği söyleniyor.ozaman osaatleri kaldırın kardeşim hangi saatte geçecekse bildirin.yazık be zamanımıza bu sıcakta insanları bekletiyosunuz hakmı bu?

 • Bu yoruma cevap ver Beytullah_B 08 Kasım 2015 - 17:17

  Aksamlari 8 den sonra saatte bir araba konmasi cok buyuk haksizlik.. Madem az yolcu var diye bu uygulama yapiliyor o zaman körüklü yerine normal arac verin 30 dk da bir arac olsun.. 5 dk ile otobusu kacirsak 1 saat bekle en az 1 saat yol 2 saatine maloluyor insanin.. Yaziktir, gunahtir..

 • Bu yoruma cevap ver Engin Tartan 08 Ekim 2015 - 11:05

  Bugün için 11 otobüsü saatinde kalktı …teşekkür ederiz…

 • Bu yoruma cevap ver Engin Tartan 08 Ekim 2015 - 10:56

  78m Metrokent durağındaki saatleri gösteren tabeleyi kaldırmışlar… saat kaçta kalkıyor otobüsler bilmiyoruz..internetten bakıp gittiğimizde o saatte otobüs gelmiyor, saatlerce bekliyoruz..geçen senelerde düzen çok daha iyiydi..Lütfen saat panomuzu yerine takınız . Saatlerine göre otobüslerimiz kalksın istiyoruz… Metro bizim gibi yaş sorunu olanlara uymuyor, İniyorsun ,çıkıyorsun tekrar biniyorsun aktarmalı çok zor iki para basıyorsun çok zor.. Lütfen bir çözüm üretin…ikide bir panodaki saatlerle oynamayın…Hızlı giden şöförlerimizide almışsınız.. sallana sallana giden şöförde istemiyoruz..teşekkürler

 • Bu yoruma cevap ver Volkan Demirel 1 24 Eylül 2013 - 18:10

  78m istoçu dolaşmadan gitse 1 saatlik yol 40 dakikaya iniyor. Ekspres falan düşünülemez mi , zaman kaybediyoruz.

 • Bu yoruma cevap ver Ayşegül 20 Ağustos 2013 - 07:40

  Dünden beri Mecidiyeköy’den 7.50 otobüsü kalkmıyo bir sürü insan mağdur olduk burda kim ilgilenecek merak ediyoruz bıktık işe geç kalmaktan!

 • YORUM YAZ

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.