75M Aksaray Mecidiyeköy Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
Haber2 Ağustos 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere İstanbul toplu taşıma ücret tarifesine zam yapıldı. Yeni ücret tarifesini görmek için lütfen buraya tıklayınız.
İstanbul, Otobüs Saatleri

75M Aksaray Mecidiyeköy Otobüs Saatleri

75M Aksaray Mecidiyeköy kalkış saatleri, 75 M hareket saatleri, 75M İETT otobüs saatleri
-

Hat Detayı, Geçtiği Güzergahlar


Hat İçeriği: 75 M 75m saatleri 75 m güzergahı 75 m saatleri aksaray mecidiyeköy otobüs hattı 75m güzergahı beyazıt mecidiyeköy otobüs saatleri 75m güzergah 75 m otobus saatleri mecidiyeköy aksaray otobüs mecidiyeköy aksaray otobüs saatleri 75 m güzergah mecidiyeköy aksaray otobüs hattı mecidiyeköy beyazıt şişli aksaray otobüs hattı mecidiyekoy beyazıt otobüs 75m beyazıt mecidiyeköy beyazıt mecidiyeköy aksaray mecidiyeköy otobüs saatleri 75 m mecidiyeköy
Son Güncelleme Zamanı: 2 Ağustos 2021

Sponsorlu Bağlantılar


4 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver serap 21 Ağustos 2013 - 14:52

  yıllardır kullandığım hattınaniden seyrekleştirilmesine anlam veremiyorum.aynı güzergahta kullanabileceğim 1 otobüs kaldı.ona da kalabalıktan dolayı binemiyorum. zaten durakta kapılarına açamıyor. saatlerce otobüs beklediğimi bilirim. ya da alternatif olarak 15 dk lık mesafeli yol yürüyerek minibüse binmek durumunda kalıyorum. Lütfen otobüs saatleri tekrar gözden geçirilsin.

 • Bu yoruma cevap ver emel 18 Haziran 2013 - 11:13

  fazlaca kullanılan bir güzergahta otobüs saatlerinin bu kadar seyrek olması çok tuhaf. İşe giderken kullandığımız otobüsü evimize dönerken kullanamıyoruz.zaten 2 gün saatinde geliyorsa 3. gün ya hiç gelmiyor yada geç geliyor.İş yerindeki amirlerimize cevap üretmek zorunda kalıyoruz.Lütfen otobüs seferleri konusunda bi iyileştirme yapılsın.daha mantıklı saat seferleri düzenlensin. TEŞEKKÜRLER….

 • Bu yoruma cevap ver servis 12 Nisan 2013 - 06:12

  75 m nin saatlerin değişmesi inanıyorum bir çok arkadaşımın zor durumda kaldığını bir çok şikayetlerden bellidir. tekrar eski saatlerine alınmasını rıca eder işlerinizde başarılar dilerim.

 • Bu yoruma cevap ver semiha tepe 28 Eylül 2012 - 18:42

  Neden pazar gunlerı 75m beyazıt mecidiyeköy otobüsü çalışmıyor pazar gunu okula gıdıyoruz o guzergah dakı oyobusle gıdıyoruz okula şimdı kacç tane otobus aktarma yapacagız lutfen pazar gunude sefer koyun teşekkur ederiz

 • YORUM YAZ

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.