738 Urla Çeşmealtı Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
İzmir, Otobüs Saatleri

738 Urla Çeşmealtı Otobüs Saatleri

738 Urla Çeşmealtı kalkış saatleri, 738 hareket saatleri, 738 otobüs saatleri

Hat No: 738 - ÇEŞMEALTI - URLA
GÜZERGAH : YALI CAD.-MİTHATPAŞA CAD.-BİNEVLER

İş Günleri

ÇEŞMEALTI Kalkış


07:15Engelli yolcularımız için uygundur.
08:25Engelli yolcularımız için uygundur.
09:45Engelli yolcularımız için uygundur.
11:15Engelli yolcularımız için uygundur.
12:45Engelli yolcularımız için uygundur.
14:15Engelli yolcularımız için uygundur.
15:45Engelli yolcularımız için uygundur.
17:15Engelli yolcularımız için uygundur.
18:45Engelli yolcularımız için uygundur.
20:15Engelli yolcularımız için uygundur.

URLA Kalkış


06:40Engelli yolcularımız için uygundur.
07:55Engelli yolcularımız için uygundur.
09:00Engelli yolcularımız için uygundur.
10:35Engelli yolcularımız için uygundur.
12:00Engelli yolcularımız için uygundur.
13:30Engelli yolcularımız için uygundur.
15:00Engelli yolcularımız için uygundur.
16:30Engelli yolcularımız için uygundur.
18:00Engelli yolcularımız için uygundur.
19:30Engelli yolcularımız için uygundur.

Cumartesi

Hattımız Cumartesi günü çalışmamaktadır.

Pazar

Hattımız Pazar günü çalışmamaktadır.
Engelli kullanımına uygundur Engelli kullanımına uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.


Hat İçeriği: urla otobüsleri çeşmealtı otobüs saatleri 738 otobüs saatleri çeşmealtı dolmuş saatleri çeşmealtı urla otobüs saatleri urla çeşmealtı dolmuş saatleri urla çeşmealtı eshot saatleri izmir-çeşmealtı otobüs saatleri 738 eshot saatleri izmir çeşmealtı dolmuş saatleri çeşmealtı-urla otobüs saatleri çeşmealtı izmir dolmuş saatleri izmir çeşmealtı ulaşım urla dolmuş cesmealti otobus çeşmealtına ulaşım izmir çesmealtı otobus üçkuyular çeşmealtı dolmuş saatleri cesmealti otobusleri çeşmealtı belediye otobüsü
Son Güncelleme Zamanı: 16 Mayıs 2021

Sponsorlu Bağlantılar


17 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver AYTEN BEKÂT 22 Ekim 2017 - 13:14

  22-10-2017 tarihinde güncellenen 738 hat nolu çeşmealtı-urla otobüsünün sefer saatlerinin iş günleri ve cumartesi pazar günlerininde aynı saatler olması çok isabetli olmuş,teşekkürler.Birde Çeşmealtı-İzmir seferleri olsa harika olur,saygılarımla..

 • Bu yoruma cevap ver BÜLENT BAKICI 26 Haziran 2017 - 10:16

  çeşme altı izmirli vatandaşlarımızın en yakın tatil beldesi. daha önce yazdım. üçkuyular A direkt Urla . Üçkuyular B direkt çeçeşmealtı yaz saatlerine münhasır uygulamaya geçilmelidir. bu uygulama vatandaşlarımızı rahatlatacaktır. ÇAKMUUR döneminde münübüsçülerin boykotuna rağmen çakmur başkan bunu uyguladı. AZİZ BAŞKANIMIN DİKKATİNE

 • Bu yoruma cevap ver Hayriye 05 Haziran 2017 - 13:42

  Çeşmealtı mavi plaj caddesi sonuna kadar otobüs yok mağdur oluyoruz.otobuslerin dönüş yerleri mavi plaj cad.sonu olması birçok vatandaşı memnun eder.

 • Bu yoruma cevap ver GÜLER CAN 21 Kasım 2016 - 17:00

  Belediye otobüs saatlerini ayarlayanlar memurları neden hiç düşünmüyor,saat 8 de ve akşam 7.15 de olan seferler e bir şekilde bir kaç dk.erken çıkarak yetişiyorduk diye sevinirken şimdi sabah 8.25 akşam 16.30 veya 18 00 olarak düzenlenmiş.Memurların mesai saati sabah 8.30 da akşam 5.30 da bitiyor.Tıka basa balık istifi dolmuşlara mahkum ediyorsunuz bizi.sekiz saat mesaiden sonra birde ayakta o kalabalıkta gitmek oldukça zor oluyor.
  Zaten güzergahı dolmuş cuları etkilemeyecek şekilde ayarlamışsınız,lütfen sefer saatlerini ayarlarken biraz da olsa çalışanları da düşünün.Şimdiden teşekkürler

 • Bu yoruma cevap ver mesude 06 Temmuz 2016 - 21:18

  sayın eshot yetkilileri urla çeşmeatı arası işleyen eshot araçlarınıyaz kış diye saatlerini ayarlıyorsunuz . her sene okullar kapanınca yaz tarifesi uygulanıyordu . bu sene bu işlem yapılmadı.. tabi bizde bu durumda magdur oluyoruz lütfen bu yanlışlıgın düzeltilmesini istiyorum her kese tanınan hak tan nicin bizler mağdur ediliyoruz .lütfen incelenip bilgilendiriilmek istiyorum.Saygılar.

 • Bu yoruma cevap ver rahime günkut 02 Şubat 2016 - 20:34

  Sayın eshot yetkilileri;,,Biz de yaz kış ÇEŞMEALTINDA oturuyoruz. .Ve vasıta sorunları yüzünden bir yere kıpırdayamıyoruz. yaşımız gereği in bin yapamadığımızdan zor durumdayız..Sizden ricamız lütfen üçkuyulardan direkt çeşmealtına otobüs seferleri konulması … teşekkürler..

 • Bu yoruma cevap ver Seher gürçay. 05 Temmuz 2015 - 13:42

  Yorumlarımız size ulaşmıyor herhalde.yaz seferleri için TEŞEKKÜR ederiz.lütfen kışın kaldırmayın.

 • Bu yoruma cevap ver Seher gürçay. 05 Temmuz 2015 - 13:24

  Kışın sefer sayısını azaltıp bizi inanılmaz sıkıntılarla başbasa bırakıyorsunuz.izmirde cenazemiz hastamız oluyor minübüs 1.5 saatte üçkuyulara varıyor.mecburen iskeleden725 ile izmire ulaşıyoruz.şimdiki seferleri lütfen KALDIRMAYIN.veya İZMİRe direk araba koyun 1987 yılında CAKMUR un yaptığı gibi.şimdiki seferler için TEŞEKKÜRLER.

 • Bu yoruma cevap ver NECATİ ERGÜN 02 Ekim 2014 - 20:58

  Bin konutlara otobüs boşuna giriyor. kışın da küçük otobüslerle servis sayısının artırılması veya İSKELE-ÇEŞMEALTI OTOBÜSÜ TAHSİS EDİLESİ URLAYA ULAŞIMIN URLA YA AKTARMALI YAPILMASI, ÇEŞMEALTI-URLA OTOBÜSLERİNİN KALDIRILARAK ÇEŞMEALTI-İSKELE OTOBÜSLERİNİN SAYISININ ARTIRILMASI UYGUN OLACAĞI KANAATİNDEYİM.

 • Bu yoruma cevap ver kemal umut 16 Temmuz 2013 - 00:29

  Ayten Hanım’a katılıyorum belediye otobüsü Binkonutlar’a boş yere uğrayıp zaman kaybettiriyor.Gerçekten orada ne inen ne de otobüse binen var.Erol Bey ve Birnur Hanım’a ise hiç katılmıyorum.Çeşmealtı otobüsü 725 no’lu otobüsün güzergahından gitmeli.Ayrıca Üçkuyular’dan Çeşmealtı’na neden otobüs konulmuyor?Balıklıova,Seferihisar,Eski ve Yeni Foça,Özdere,Gümüldür,Ürkmez’e kadar otobüs var Çeşmealtı’na niye yok?Eshot yetkililerinden acil cevap bekliyorum.Umarım bu yaz Üçkuyular’dan Çeşmealtı’na direk otobüs seferleri konulur.

 • Bu yoruma cevap ver BİRNUR AKGÜL 13 Temmuz 2013 - 09:40

  Ayten hanım isteklerinizden anlaşılıyorki çeşmealtında oturuyorsunuz.Bende Erol bey gibi bin konutlara gidiş gelişlerimde 738 çeşmealtı otobüsünü kullanıyorum.siz haftada 1 kez urlaya geliyorsanız ben her gün geliyorum o yüzden lütfen sadece kendinizi düşünmeyin.
  ”Ayrıca yol güzarhahı nedeniyle,Binkonutlara girdiğindenUrla Meslek Ve Urla Lisesi önündende geçmiyor ,öğrenciler mağdur oluyor.”diyorsunuz.Bakın ben o arkadaşların yerinde olsam lise durağında bekleyeceğime ya jandarma da akbank’ın ordaki durağa yada neyzenkent sitesinin ordaki durağa yürürüm böylelikle mağdur olmam.

 • Bu yoruma cevap ver nurten hazal 04 Kasım 2012 - 15:35

  Ben de o caddelerde sık sık işe çıkıyorum. Ayten çok haklı..

 • Bu yoruma cevap ver yılmaz yalçın 26 Ekim 2012 - 14:24

  Ayten hanım çok haklı. Zira urla çeşmealtı ve iskele ile çok daha güzeli. Bu konuyu Aziz başkanımıza taşımalıyız. Ben CHP İskele delegesi olarak konuyu Aziz kocaoğlu başkanıma ileteceğim.

 • Bu yoruma cevap ver Ayten Bekât 26 Eylül 2012 - 12:03

  Sayın Eshot Yetkilileri;

  İzmir’e 35km uzaklıkta olan Çeşmealtına niçin F.ALTAY’DAN direk otobüs yok?Lütfen kendinizi Çeşmealtında mecburen yaşayan insanların yerine koyarak konuyu değerlendirmenizi arzederim.saygılarımla

 • Bu yoruma cevap ver Ayten Bekât 13 Temmuz 2012 - 09:48

  NOT:Ayrıca yol güzarhahı nedeniyle,Binkonutlara girdiğindenUrla Meslek Ve Urla Lisesi önündende geçmiyor ,öğrenciler mağdur oluyor.

 • Bu yoruma cevap ver Ayten Bekât 13 Temmuz 2012 - 09:40

  Sayın Yetkililer;

  738 nolu Çeşmealtı otobüsü, Binkonutlara boşuna uğrayıp benzin yakıyor.Devamlı otubüsü kulanan biri olarak enaz 50 seferimde Binkonutlarda ne inen nede binen oldu.Vatandaş olarak bu gözlemimi aktarmak istedim.Bunun yerine Çeşmealtına saat 19:25 ten sonra otobüs yok,birkaç sefer daha ilve edebilirsiniz.Gece Pazarı kurulduğundan insanların geç saatlerde ulaşım ihtiyaçları karşılanmış olur,iyi çalışmalar saygılarımla……

  • Bu yoruma cevap ver erol akdağ 23 Şubat 2013 - 18:29

   Ayten Hanım sanırım yanılıyor,ben binkonutlarda oturuyorum ve ayağımda problem olduğundan ötürü Çeşmealtı otobüsünü çok sık kullanıyorum,Şoför arkadaşlarda tanıktır.Çeşmealtı otobüsü binkonutlardan geçmediği takdirde çok mağdur olacağım…özellikle akşam seferleri bu açıdan bana çok yardımcı oluyor saygılarımla…

  HALKIN SESİ OL, YORUM YAZ!

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.