722 Torbalı Yazıbaşı Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
İzmir, Otobüs Saatleri

722 Torbalı Yazıbaşı Otobüs Saatleri

722 Torbalı Yazıbaşı kalkış saatleri, 722 hareket saatleri, 722 otobüs saatleri

Hat No: 722 - YAZIBAŞI - TORBALI
GÜZERGAH : KUŞÇUBURUN

İş Günleri

YAZIBAŞI Kalkış


06:45Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
08:15Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
09:50Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
11:30Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
13:10Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
14:50Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
16:30Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
18:10Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
19:50Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.

ÇAYBAŞI Kalkış


06:00Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
07:30Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
09:00Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
10:40Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
12:20Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
14:00Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
15:40Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
17:20Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.
19:00Engelli yolcularımız için uygundur.Bisiklet taşıma aparatı bulunmaktadır.

Cumartesi

Hattımız Cumartesi günü çalışmamaktadır.

Pazar

Hattımız Pazar günü çalışmamaktadır.
Engelli kullanımına uygundur Engelli kullanımına uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.


Hat İçeriği: 722 eshot saatleri 722 otobüs saatleri eshot saatleri 722 eshot hareket saatleri 722 yazibasi torbali eshot 722 eshot torbalı yazıbası otobüs saatleri 722 esot saatleri 722eshot saatleri torbalı 722 722 eshot saati TORBALI YAZIBAŞI yazibasi esot saatleri Torbalı yazıbaşı eshot yazıbaşı eshot 722 saatleri torbalı eshot saatleri 722 Yazıbaşı torbalı eshot 722 722 yazıbaşı
Son Güncelleme Zamanı: 7 Mayıs 2021

Sponsorlu Bağlantılar


3 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver ahmet ceylan 08 Nisan 2017 - 16:54

  Sayın yetkili ben şahzım adıda vede tüm yazı başında halkı adına hiçbir kimse memnun değil otobüs ler kesinlikle saatinde gelmiyor bilgilerinize

 • Bu yoruma cevap ver Buket_K 03 Nisan 2017 - 19:56

  2 ayın sonunda gelen cevap;
  06.12.2012 tarih ve 28489 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 6360 sayılı Kanun Büyükşehir Belediyesi sınırlarına, 2014 mahalli idareler genel seçiminden sonra il mülki sınırları olarak belirlemiştir. Söz konusu kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi Sınırları İzmir İli mülki sınırlarına genişlemiş olup, büyükşehir belediyesi hizmet alanına giren ilçe sayısı 30’a çıkmıştır. Sınırların büyümesi, İZBAN hattının Torbalı kesiminin hizmete girmiş olması ve hattın Selçuk ve Bergama istikametlerine de uzatılmasının planlanması; bölgesel ücretlendirmeyi ve buna bağlı hat planlamalarının yapılması için zorunluluk oluşturmuştur.Bu bağlamda öncelikle; 2009/50 no.lu UKOME kararıyla onaylanan “İzmir Ulaşım Ana Planı” nda belirtilen “İzmir Merkez Kent” ve “Kentsel Bölge” sınırları ve 2009 yılından itibaren yaşanan kentsel gelişim dikkate alınarak İzmir Büyükşehir Belediye hizmet sınırları “Merkez Kent” ve “Çevre Kent” olarak iki ayrı bölgede ele alınmış ve kentte hizmet veren otobüs hatları hizmet verilen yerleşimlerin bulunduğu bölgenin konumlarına göre yeniden değerlendirilmiştir.Torbalı İlçesi’nde hizmet veren hatlarımız Çevre Kent olarak tariflenen bölge içerisinde seferine başlamakta olup, farklı ücret tarifesi uygulanmaktatır.Yazıbaşı yerleşiminin en yakın İZBAN istasyonu ile bağlantısını sağlayacak 710 No.lu Yazıbaşı – Kuşçuburun Aktarma hattı hizmete açılmıştır. Bahse konu yerleşime 710 ve 722 no.lu hatlarımızla toplu ulaşım hizmeti sağlanmakta olup, başka hattın tahsisi mümkün olamamaktadır.Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırı içerisinde yer alan tüm yerleşimlerden doğrudan ve farklı ulaşım talepleri doğrultusunda sefer sıklığı, araç tipi ve hareket saati oluşturmak yerine kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanarak karşılanması için tüm kesimlere hizmet vermeye çalışan belirli hat verimlilik kriterlerine göre oluşturulan çalışma programlarımızla belirlenmektedir.Periyodik olarak incelenen yolcu biniş verileri, araç doluluk oranları ve saha gözlemlerine istinaden hat ve yolculuk talep analiz sonuçlarının değişiklik göstermesi halinde mevcut çalışma programlarında olanaklarımız ölçüsünde düzenleme yapılarak uygulama öncesinde www.eshot.gov.tr internet adresimizden vatandaşlarımıza duyurulmaktadır.

 • Bu yoruma cevap ver Buket_K 17 Şubat 2017 - 14:00

  Yazıbaşı, Torbalı-Ayrancılar dolmuş şoförlerinin haksız kavgalarının esiri olmaktan,mecbur bırakma ile izban a teşvik başlığı altında 710gibi sadece bu amaç için yerleştirilmiş ama buna rağmen saatleri bile ancak bu kadar saçma hazırlanabilecek bir eshot yerleştirip sarnıç gibi saçma yerde ücretli aktarma yaptırıp mesai saati kavramı ile yine bir takım daha zorluklar eklenerek zaten ödenen fahiş bir toplu taşıt ücreti hepten şişirilmiş olarak itelemekten vazgeçilmeli. Zaten ülkemizde aşırı lükse giren aracımızla ihtiyaç gidermenin daha hesaplı, avantajlı olduğu ortama son verilmeli.
  Gerçek çözümler için izban ve dolmuşçuların gözü Yazıbaşın dan çektirilmeli. Yazıbaşı kimseye çözüm olmak zorunda bırakılmamalı, Yazıbaşı na gerçek çözümler getirilmeli. Yazıbaşı zaten oldukça içeride kalan, kalabalık bir yerleşim yeri.
  Öncelikle İzmir semt garajı&otogar a giden düzenli Eshot lar getirilmeli ve hem bu İzmir yönüne sağlanacak Eshot lar hem 722 numaralı Torbalı Eshot u için gece 00:00 ve hatta 01:00 seferleri eklenmeli ki insanlar hastaneye enjeksiyona, yakınına misafirliğe, arkadaşıyla kahve içmek gibi basit bir sosyal hayat için ulaşımı bu kadar düşünmek zorunda bırakılmamalı. Hizmet bu haliyle vatandaşa değil, belli kurumlara hizmet etmektedir.

 • HALKIN SESİ OL, YORUM YAZ!

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.