699 Kemer m.erener kalkış saatleri, 699 hareket saatleri, 699 otobüs saatleri
GÜZERGAH : ÇAY MAH. - ADLİYE - YENİŞEHİR HASTANELER
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
İş Günleri
M.ERENER Kalkış
06:15
06:42
07:09
07:36
08:03
08:30
08:57
09:24
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
KEMER AKT. Kalkış
07:09
07:36
08:03
08:30
09:00
09:40
10:20
11:00
11:40
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
17:00
17:40
18:20
19:00
19:40
20:20
21:00
Cumartesi
M.ERENER Kalkış
06:15
06:52
07:29
08:06
08:43
09:20
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
KEMER AKT. Kalkış
07:10
07:47
08:24
09:01
09:40
10:20
11:00
11:40
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
17:00
17:40
18:20
19:00
19:40
20:20
21:00
Pazar
M.ERENER Kalkış
06:15
07:00
07:45
08:30
09:25
10:15
11:05
11:55
12:45
13:35
14:25
15:15
16:05
16:55
17:45
18:35
19:25
KEMER AKT. Kalkış
07:00
07:45
08:30
09:15
10:15
11:05
11:55
12:45
13:35
14:25
15:15
16:05
16:55
17:45
18:35
19:25
20:10
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (40)
- 1. Cengizhan Son Durak - 31082
- 2. Tepe - 31132
- 3. Ticaret Borsası İlköğretim Okulu - 31130
- 4. Kahveler - 31128
- 5. Cami - 31126
- 6. Başaran - 31124
- 7. Sevgi - 31122
- 8. Çardak - 31104
- 9. Dümbüllü - 31102
- 10. Kasap - 31100
- 11. Metaş İlköğretim Okulu - 31098
- 12. Köşe - 31096
- 13. Çeşme - 31094
- 14. Park - 31092
- 15. Çay Mahallesi Son Durak - 30982
- 16. Heykel - 30980
- 17. Şehit Hakan Uysal - 30978
- 18. Çorapçı - 30976
- 19. Dede Fırını - 30974
- 20. Bayraklı Çocuk Parkı - 30970
- 21. Matbaa - 30962
- 22. Smyrna - 30290
- 23. Manas - 30286
- 24. Bayraklı Depo - 30284
- 25. Halide Edip Adıvar - 30282
- 26. Adliye - 30280
- 27. Üçüncü Sanayi - 30140
- 28. Stadyum İstasyon - 30136
- 29. Mersinli - 30134
- 30. Çamdibi Sağlık Ocağı - 30132
- 31. Taç Sanayi - 30130
- 32. Birinci Sanayi Sitesi - 30128
- 33. Miralay Fethi Bey - 30124
- 34. Ağır Bakım - 32243
- 35. Halkapınar İZSU - 10370
- 36. Yenişehir PTT - 10368
- 37. Tepecik Doğum Hastanesi - 10366
- 38. Ziya Gökalp Ortaokulu - 10364
- 39. Eşref Paşa Hastanesi - 10362
- 40. Kemer Aktarma Merkezi - 13345
Hat İçeriği: 699 otobüs saatleri, 699 saatleri, izmir 699 otobüs saatleri, 699 kalkis saatleri, 699 kalkış, 30 m otobüs güzergahı
Yorum Yaz