63 Kağıthane Çeliktepe Kabataş Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
Haber2 Ağustos 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere İstanbul toplu taşıma ücret tarifesine zam yapıldı. Yeni ücret tarifesini görmek için lütfen buraya tıklayınız.
İstanbul, Otobüs Saatleri

63 Kağıthane Çeliktepe Kabataş Otobüs Saatleri

63 Kağıthane Çeliktepe Kabataş kalkış saatleri, 63 hareket saatleri, 63 otobüs saatleri

NOTLAR

 • Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
 • HATTIMIZ RİNG OLARAK HİZMET VERİR.
 • Y HAT YEŞİLCE MAHALLESİ GÜZERGAHINDA ÇALIŞMAKTADIR


  Hat İçeriği: kağıthane kabataş otobüs saatleri 63 otobüs saatleri kagıthane otobüs saatleri 63 kağıthane-kabataş 63 kağıthane 63 kabataş çeliktepe kabataş çeliktepe otobus saatlerı 63 çeliktepe-kabataş gültepe kabataş otobüs saatleri beşiktaş-kağıthane otobüs seferleri 63 saatleri kabataş celiktepe 63 otobüs 63 kağıthane kabataş 63 çeliktepe otobüs saatleri 63 kağıthane kalkış saatleri 63 hareket saatleri kabataş kağıthane çeliktepe otobüs
 • Son Güncelleme Zamanı: 2 Ağustos 2021

  Sponsorlu Bağlantılar


  5 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver bahar ari 22 Ocak 2014 - 21:48

  Ben yeni tasindim celiktepe’ye ,celiktepeden cikislar kolay sık seferler var ama allah askina donuslerler neden gece 9 dan sonra basliyor, otobus saatlerine nereden baksam bakayom 8 dan sonra seferler gözüküyor, yani ben 9 dan önce evime gidemeyecekmiyim? Anlayamiyorum lutfen biri aciklasin bu durumu??

  • Bu yoruma cevap ver Tarık 27 Ocak 2014 - 14:48

   Bahar Hanım bu hat ring hat olduğundan dolayı Kabataş kalkış saatleri yok. Yani saat 9’a kadar otobüsler Kabataş’tan transit geçiyor. Siz 9’dan önce evinize gidebilirsiniz, otobüs var. Sadece ring hat olduğu için kalkış saati Kabataş’tan belli değil.

 • Bu yoruma cevap ver şenol süslü 16 Temmuz 2013 - 14:53

  cok kişiyi otpüs almıyo cok sıklıkta yolcu biliniyo üst üsteee miilettt yolda bile kaldıgı oluyaaa otabüslerde kavga bile oluyoo şöferleee kalabakıktann bununn için bir önlem alın lütfen rica ediyorumm

 • Bu yoruma cevap ver şenol süslü 16 Temmuz 2013 - 14:50

  slm mrb ben çeliktepede oturuyorum ordan sabahları işe giderken cok zorluk cekiyoruz cünkü üstüst gidiyoruz otobüste otobüs kalkış saat cok geçligindenmi yoksa sayısı az oldugundan dolayımı bizde zorluk cekiyoruz aynen ötobüs şöferidee bunun için bir önlem alırsanız seviniriz çeliktepe halkı cok şikayetçi bundan dolayı şikayetlerini dile getirmek istiyorlar ama erişemedigin dolayı olsa gerek saygılarla

 • Bu yoruma cevap ver ulku karamut 20 Aralık 2012 - 21:08

  neden seferler azaldı bu akaşam 2 saat bekleyıp 3 saatı aşkın bı zaman da eve geldık cocuklarımla resmen mağdur oldu..sn.başkan ve calışan görevliler lutfen bu soğuk kıs gunlerın de 63 otobus sefer sayısı artsın rıca edıyoruz..bu akşam beşiktas durağında kı kalabalık korkunçtu umarım bızlerı cıddıye alırsınız ıyı akşamlar..

 • YORUM YAZ

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.