442 Atatürk Mahallesi Bostanlı İskele kalkış saatleri, 442 hareket saatleri, 442 otobüs saatleri
GÜZERGAH : AHMET YESEVİ BULV.- İZKENT MAH.-KENT HASTANESİ
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
Olumsuz hava koşullarında Doğan, Gezer, Zirve ve İzkent Son Durak durakları kullanılmayacaktır.
İş Günleri
ATATÜRK MAH. Kalkış
06:30
07:15
08:05
08:50
09:40
10:30
11:20
12:10
13:00
13:52
14:45
15:37
16:30
17:22
18:15
19:10
BOSTANLI İSKELE Kalkış
07:15
08:05
08:50
09:40
10:30
11:20
12:10
13:00
13:50
14:42
15:40
16:27
17:20
18:18
19:05
19:55
Cumartesi
ATATÜRK MAH. Kalkış
06:30
08:05
09:35
11:05
12:40
14:20
16:00
17:40
19:20
BOSTANLI İSKELE Kalkış
07:15
08:53
10:24
11:54
13:30
15:10
16:50
18:30
20:10
Pazar
ATATÜRK MAH. Kalkış
06:30
08:05
09:35
11:05
12:35
14:05
15:35
17:05
18:35
BOSTANLI İSKELE Kalkış
07:15
08:53
10:24
11:54
13:24
14:50
16:20
17:50
19:25
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (32)
- 1. İzkent Son Durak - 21028
- 2. Zirve - 21027
- 3. Gezer - 21029
- 4. Doğan - 21031
- 5. TOKİ İlkokulu - 22078
- 6. Evka 5 Toki Evleri 2 - 22088
- 7. Evka 5 Toki Evleri 1 - 22086
- 8. Nergis - 22090
- 9. Ahmet Yesevi - 22084
- 10. İzkent Su Deposu - 22082
- 11. Prim Konutları - 22080
- 12. İzkent Meydan - 21004
- 13. Uzman Çavuş Asım Türkel - 23249
- 14. Uzman Çavuş Ferruh Dikmen - 23251
- 15. Egekent Üçyol - 20972
- 16. Çağdaş Sitesi - 20970
- 17. Ormancı Sitesi - 20968
- 18. Büyük Çiğli Anadolu Lisesi - 20978
- 19. Egekent Dispanser - 20966
- 20. Şehit Ali Karaoğlan Lisesi - 21133
- 21. Kent Hastanesi - 21116
- 22. Tenis Kulübü - 21114
- 23. Bayraktar Sitesi - 21096
- 24. Söğüt - 21094
- 25. Karya - 20340
- 26. Mavişehir - 20338
- 27. Haydar Aliyev Parkı - 20336
- 28. Atakent Anadolu Lisesi - 20396
- 29. Beşikçioğlu Cami - 20196
- 30. Bostanlı Pazaryeri - 20194
- 31. Bostanlı Market - 20198
- 32. Bostanlı İskele - 20024
Hat İçeriği: bostanlı ıskeleden kalkan otobusler, kent hastanesinden geçen otobüsler, 442 hareket saatleri, izmir kent hastanesine giden otobüsler, izmir kent hastanesine nasıl gidilir, bostanlıdan kalkan otobüsler, 442 otobüs saatleri izmir, 442 otobüs durakları, izmir atatürk mahallesine giden otobüsler, izmir kent hastanesi ulaşım
Yorum Yaz