3B Kadıköy Ünalan Mahallesi Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
İstanbul, Otobüs Saatleri

3B Kadıköy Ünalan Mahallesi Otobüs Saatleri

3B Kadıköy Ünalan Mahallesi kalkış saatleri, 3 B hareket saatleri, 3B İETT otobüs saatleri

NOTLAR

 • Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.

  HAT BİLGİSİ

 • Tek yön sefer süresi: 21 Dakika
 • Hat Tipi : Ring Hat
 • Tarife Bilgisi : İNDİRİMLİ

 • Hat Detayı, Geçtiği Güzergahlar


  Hat İçeriği: 3b otobus saatlerı kadıköy ünalan otobüs saatleri ünalan-kadıköy otobüs saatleri ünalan otobus saatleri 3 b otobüs saatleri 3b otobus unalan otobus 3b saatleri ünalan mahallesi 3B OTOBUS GUZERGAHI
  Son Güncelleme Zamanı: 29 Temmuz 2021

  Sponsorlu Bağlantılar


  4 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver müşerref akın 12 Aralık 2015 - 12:26

  3b kış saatine geçmedi benim gibi saat 4de çıkan 1çok arkadaşım var ama biz 4kadıköyden kalkana yetişemiyoruz geçen yıl 4 .10da kalkıyordu biz yeşiyorduk biz çalışanlar 3bden faydalanamıyoruz lütfen saatıni 4 10 alırmısınız saat aralıkları çok fazla yarım saatte 1 olsa

 • Bu yoruma cevap ver ahmet ermis 13 Temmuz 2015 - 20:30

  İnsaf hareket saati 80 dakika 110 Dakika boyle bir hat varmi bu unalan da oturan insanlara haksizlik yazik metrobusten sonra yuruyerekmi evine gidecek.

 • Bu yoruma cevap ver yusuf yağcı 18 Eylül 2014 - 14:45

  daha dün kadıköyden kalkış saati 20:30 yazan otobüs saat 21: 00 oldu uzunçayır durağına gelnemişti bi baktım mah. 21:10.da geçerken gördüm.

 • Bu yoruma cevap ver yusuf yağcı 18 Eylül 2014 - 14:38

  böyle sefer aralığımı olur 70 hatt 80 dakika özellikle akşam saatlerinde daha sık olması gerekirken bu kadar sefer aralığı yolcusu olupta uzun aralık olan hat varmıdır ben istinye,den acıbadem metrobüs veya uzunçayır metrobüs durağına 30 dakikada geliyorum bu duraklardan 2 km,lik ünalan mah.sine 1,5 saatde gelemiyorum. Birde sefer atlıyorlar bekle dur bilfen okulu acıbadem durağında otobüs geliş saatlerini gösteren ekran olsa hiç yoktan insanlar 1 saat 1.5 saat beklemektense başının çaresine bakarlar birde tek yön yaptılar hiç bir mantıksal açıklaması yok 2 taraftan kadıköye gidilirken tek taraf oldu bundan sadece ve sadece minübüscülerin işine geliyor vatandaşa bir sorsunlar kimse memnun değil sırf bu bekleme yüzünden avrupa yakasına taşınmayı bile düşündüm yetkililer inşallah ilgilenir sefer saatleride listedekilerine uymuyor pazar günü 19: 00 son sefer olurmu?

 • YORUM YAZ

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.