Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > İstanbul, Otobüs Saatleri > 3B Kadıköy Ünalan Mahallesi Otobüs Saatleri


3B Kadıköy Ünalan Mahallesi Otobüs Saatleri

3B Kadıköy Ünalan Mahallesi kalkış saatleri, 3 B hareket saatleri, 3B İETT otobüs saatleri

Hat Detayı, Geçtiği Güzergahlar


Hat İçeriği: 3b otobus saatlerı kadıköy ünalan otobüs saatleri ünalan-kadıköy otobüs saatleri ünalan otobus saatleri 3 b otobüs saatleri 3b otobus unalan otobus 3b saatleri ünalan mahallesi 3B OTOBUS GUZERGAHI
Son Güncelleme Zamanı: 22 Kasım 2017

Sponsorlu Bağlantılar

4 Yorum “3B Kadıköy Ünalan Mahallesi Otobüs Saatleri”

 1. müşerref akın diyor ki:

  3b kış saatine geçmedi benim gibi saat 4de çıkan 1çok arkadaşım var ama biz 4kadıköyden kalkana yetişemiyoruz geçen yıl 4 .10da kalkıyordu biz yeşiyorduk biz çalışanlar 3bden faydalanamıyoruz lütfen saatıni 4 10 alırmısınız saat aralıkları çok fazla yarım saatte 1 olsa

 2. ahmet ermis diyor ki:

  İnsaf hareket saati 80 dakika 110 Dakika boyle bir hat varmi bu unalan da oturan insanlara haksizlik yazik metrobusten sonra yuruyerekmi evine gidecek.

 3. yusuf yağcı diyor ki:

  daha dün kadıköyden kalkış saati 20:30 yazan otobüs saat 21: 00 oldu uzunçayır durağına gelnemişti bi baktım mah. 21:10.da geçerken gördüm.

 4. yusuf yağcı diyor ki:

  böyle sefer aralığımı olur 70 hatt 80 dakika özellikle akşam saatlerinde daha sık olması gerekirken bu kadar sefer aralığı yolcusu olupta uzun aralık olan hat varmıdır ben istinye,den acıbadem metrobüs veya uzunçayır metrobüs durağına 30 dakikada geliyorum bu duraklardan 2 km,lik ünalan mah.sine 1,5 saatde gelemiyorum. Birde sefer atlıyorlar bekle dur bilfen okulu acıbadem durağında otobüs geliş saatlerini gösteren ekran olsa hiç yoktan insanlar 1 saat 1.5 saat beklemektense başının çaresine bakarlar birde tek yön yaptılar hiç bir mantıksal açıklaması yok 2 taraftan kadıköye gidilirken tek taraf oldu bundan sadece ve sadece minübüscülerin işine geliyor vatandaşa bir sorsunlar kimse memnun değil sırf bu bekleme yüzünden avrupa yakasına taşınmayı bile düşündüm yetkililer inşallah ilgilenir sefer saatleride listedekilerine uymuyor pazar günü 19: 00 son sefer olurmu?

Yorum Yaz

- Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan yorumu yazan sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
- Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.