32 Çimentepe Sitesi Basmane kalkış saatleri, 32 hareket saatleri, 32 otobüs saatleri
İş Günleri
ÇİMENTEPE SİTESİ Kalkış
06:15
06:35
06:55
07:15
07:40
08:15
09:10
10:10
11:10
12:10
13:15
14:10
15:10
15:50
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
20:10
KONAK Kalkış
06:35
06:55
07:25
07:45
08:00
08:45
09:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
15:45
16:15
16:45
17:15
17:45
18:15
18:45
19:45
20:45
Cumartesi
ÇİMENTEPE SİTESİ Kalkış
06:15
06:35
06:55
07:15
07:40
08:15
09:10
10:10
11:10
12:10
13:15
14:10
15:10
15:50
16:10
16:40
17:10
17:40
18:10
18:40
19:10
20:10
KONAK Kalkış
06:35
06:55
07:25
07:45
08:00
08:45
09:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
15:45
16:15
16:45
17:15
17:45
18:15
18:45
19:45
20:45
Pazar
ÇİMENTEPE SİTESİ Kalkış
06:35
07:15
08:15
09:10
10:10
11:10
12:10
13:15
14:10
15:10
16:10
17:10
18:10
19:10
KONAK Kalkış
06:55
07:45
08:45
09:45
10:45
11:45
12:45
13:45
14:45
15:45
16:45
17:45
18:45
19:45
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (13)
- 1. Çimentepe - 12159
- 2. Esenlik - 12158
- 3. Sağlık - 12156
- 4. Beşyol - 12154
- 5. Cephanelik - 12152
- 6. Site - 12150
- 7. Leventtepe Selamet Cami - 12148
- 8. Çimentepe Aile Sağlık Merkezi - 12118
- 9. Konak Ömer Lütfü Akad Ortaokulu - 12126
- 10. Kasap - 12116
- 11. Eşrefpaşa - 12058
- 12. Kız Yurdu - 10240
- 13. Bahribaba - 10005
Hat İçeriği: çimentepe otobüs saatleri
Yorum Yaz