21K Kurfalı Kadıköy Mahallesi Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
İstanbul, Otobüs Saatleri

21K Kurfalı Kadıköy Mahallesi Otobüs Saatleri

21K Kurfalı Kadıköy Mahallesi kalkış saatleri, 21 K hareket saatleri, 21K İETT otobüs saatleri
-

Hat Detayı, Geçtiği Güzergahlar


Hat İçeriği: 21k otobus saatleri 21k saatleri 21 k 21 a otobüs saatleri 21 k saatleri kurfali kadikoy otobus saatleri 21k kurfalı kadıköy iett saatleri 21k kurfalı kalkış saatleri Kurfali otobus saatleri 21k otobüs hareket saatleri 21k güzergahı 21k kadıköyden kalkış saatleri kurfalı kadıköy iett otobüs saatleri 21k kurfalı-kadıköy iett saatleri kurfali otobus kurfali kadikoy iett saatleri 2013 21k otobüs hareket saatleri 21k kadıköy kalkıs saatleri 21 k hareket saatleri kadıköy-kurfalı otobüs saatleri
Son Güncelleme Zamanı: 20 Temmuz 2021

Sponsorlu Bağlantılar


13 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver Handan 27 Kasım 2015 - 14:30

  Ya şu sefer saatlerine artık bir çözüm getirilsin! Bu nedir ya saatte bir var ve oda gelmiyor. Sanki ulaşım sorunu hiç yokmuş gibi. Otobüs saatleri nasıl olur da öğrencilere göre ayarlanır neye dayanarak böyle bir şey yapılıyor. Okullar kapanınca saatler değişiyor. Açılınca düzeliyor otobüsü kullananlar çalışanlar olmasına rağmen nasıl öğrencilere göre ayarlıyorsunuz,saatler düzelsin diye okulların açılmasını bekliyoruz hep şaka gibi. Hafta sonuda okullar tatil diye mi otobüs seferleri erkenden bitiyor? Çalışan insanlar napsın acaba çözüm üretilsin artık çözüm!

 • Bu yoruma cevap ver ozgur 20 Kasım 2015 - 23:43

  Otobus cikis saatleri aksam 17.50 var cok ters bir saaat olmus ben istn altida cikiyorum tam yetisiyordum simdi ise yarimm saat gec cikiyorum evimw gwc geliyorum 18:00 alinirsa cok sevnirim cumarteside 18;00 alinirsa kalkis saatlerini cok sevinirim

 • Bu yoruma cevap ver hacer can 01 Ekim 2015 - 19:11

  Şöforleriniz geç gelmesine rağmen çok agrasıfler .. başka semtlere ulaşım aracları birden fazla ve kadıkoy kurfalı seferı kurfalıda 1 tane olmasına rağmen seferlerın daha kısa aralıkda ve aksam 11e kadar seferın olması gereklı ulaşımda ciddi sekılde sorun yasıyoruzz.. ve sefer saaatleri bu kadar uzun olmasına rağmen saatınde gelmiyorlar.. ve duraklarıı ess geçip gidiyorlar .. sefer saatlerını uzatamıyosanız ek araç çıkarınn bu kadar millet madur olmasın .. bu kadar olumsuz yorumu dıkkate almanızı hassasiyet ve ilgi beklemekteyiz. Bilgilerinize.

 • Bu yoruma cevap ver DUDU ÇAĞIRICI 20 Kasım 2013 - 15:43

  İETT Genel Müdürlüğüne Yapmış Olduğunuz Başvurunuz :
  Başvuru Numarası : 1300776
  If this email is not spam, click here to submit the signatures to FortiGuard – AntiSpam Service.
  YETKİLİNİN DİKKATİNE
  21 K HATTININ SABAHLARI 07.30 SEFER NİN AKSAMASINDAN BİTKTIKK ARTIK..
  LÜTFEN SABAHLARI 21 K HATTININ SEFER SAATLERİNİ ÇOĞALTINIZ. BUNA BELEDİYENİZ MÜSATTİRR..
  ZATEN BU HATTA VERİLEN İETT OTOBÜSLERİ ÇOK ESKİİ..
  YETKİLİLERDEN ÖNEMLE RİCA EDERİYORUZ..
  21 K HATTININ SABAH 07.30 SEFERİNNİ ÇOĞALTILMASINI TALEP EDİYORUZ
  ———————————————————————————————-
  07.30 SEFER GELMEYİN 45 DAK. BİR SONRAKİ 21 K HATTINI BEKLİYORUZ
  ————————————————————————————————
  SÖFÖRLERE BİR ÖNCEKİ ARAC NEDEN GELMEDİ DİYE SORUNCADA BİZİ AZARLIYORLAR!!!!!!!!!!!!!
  İŞİMİZE SÜREKLİ GEÇ GELMEKTEN BIKTIKK..
  ÖNÜMÜZ KIŞŞ DURAKLARDA 45 DK. BEKLEMEKTEN HASTA OLACAĞIZZ..
  ————————————————————————————-
  BİLGİLERİNİZE SUNULUR

 • Bu yoruma cevap ver Yeşim 07 Ağustos 2013 - 15:27

  Merhaba ,
  Otobüs saatlerinde herkesi memnun edebilecek ve mağduriyete neden olmayacak şekilde revize işlemlerinin sağlanmasını rica ederiz. Aksi takdirde bu durum işe gidecek olan kişinin motivasyonunu düşürdüğü gibi evine saatinde gidemeyen kişinin ise huzurunu kaçırabiliyor. Konu önemi dahilinde hassasiyet ve ilgi beklemekteyiz. Bilgilerinize.

 • Bu yoruma cevap ver su 02 Ağustos 2013 - 13:13

  Kurfali kadikoye giderken otobus saatlseri oglen cok arasi var saat 1 den 3 e kadar beklemek zorunda kaliyorum saat aralarinin biraz dusmesi daha iyi olur metro zaten cok ters lutfen bu konu hakkinda birseyler yapilirsa sevimirim

 • Bu yoruma cevap ver su 20 Temmuz 2013 - 14:28

  21:K nin hastanenin oradan donmesi soganliga ugramasi bence mantiksiz hastanenin oradan devam edebilir kartal koprusunden donebilir diger otobusler zaten geciyor oradan 60 dk yol icin cok uzun metro kullanamiyorum ters oluyor zaten

 • Bu yoruma cevap ver DUDU ÇAĞIRICI 02 Temmuz 2013 - 14:43

  21 K HATTINI 7 AYDIR KULLANIYORUM… İŞİM SEBEBİYLE…
  BENDE MAĞDUR OLUYORUM…. SABAH VE AKŞAM SAATLERİNDE SEFERLER ZAMANINDA GELMİYOR… HAFTA 3 VEYA DÖRT KERE AKSIYOR… DURAKLARDA BEKLEMEKTEN DOLAYI ÇOK MAĞDURUZ.. İŞİMİZE VE EVİMİZE HER DAİM GEÇ KALIYORUZ.. KIŞ AYLARINDA SOĞUKTA BEKLEMEKTEN HASTA OLDUK…. DİĞER HATLARDA 15 DK BİR SEFER VARKEN … 21 K HATTINDA NEDEN BİR SEFER ARASI 1 SAT OLUYOR… SÖFÖRLERLE PAPAZ OLUYORUZ…
  BİR VATANDAŞ OLARAK İEET HİZMETLERİNDEN MEMNUN OLMADIĞIMI SÖYLEMEK İSTİYORUUMM.. KISA ZAMANDA BU AKSAMLARA BİR ÇÖZÜM BULUNMASI ……

  • Bu yoruma cevap ver Ecee 14 Temmuz 2013 - 20:19

   Çook güzel dile getirmişinizz sizde yakacık gelısmemıs bır yer degıl kı onuda anlamıs degılım dıger hatlar o kdr sıklıkla gecıyor kı sayamıyoruz bazen. Gun ıcınde sık sık otobus warken asıl ıs cıkıs saatlerınde otobusun olmaması gelmemesı sızcede tuaf degıl mı Yakacık hatlarınada bır cozum getırılsıın artııııııkkkkk!!

 • Bu yoruma cevap ver Ecee 25 Haziran 2013 - 20:25

  Saatlerını her hafta degıstırıyorsunuz artık hızına yetısemıyoruuz. Zaten otobus sıkıntısı vardı aksam otobusunu ıyıce erkene aldınız ıs cıkısı herkes magdur oluyor. 22.10 ‘ da kalkan otobuse bıle zor yetısıyoken sımdı 22 yaptınıız. Ve bazen o bıle gelmıyo. Otobuslerde saatınde gelmıyooorrrrr!

 • Bu yoruma cevap ver MÜGEE 22 Haziran 2013 - 07:17

  bugun sabah 7,00 arabası 07,30da geldi 40dk bekledik işimize geç kaldık her hafta durmadan saatleri değişiyor.

 • Bu yoruma cevap ver zeynep 22 Kasım 2012 - 18:41

  1 saattir kurfalı-kadıkoy hatli otobusu bekliyoruz.ama hala gelmiş degil.neden böyle .burda 1 saat beklemek zorundamıyiz.

 • Bu yoruma cevap ver Osman GÜNEŞ 28 Eylül 2012 - 14:18

  Akşam iş çıkış saatlerindeki sefer aralıkları çok uzun (Özellikle Kadıköy-Kurfalı istikameti). Öğle saatlerindeki aralık, akşam iş çıkış saatlerinde olması daha uygun olmaz mı?
  Sizin şoför arkadaşlarınızın davranış ve ulaşımdaki süreleri şartlara göre uygun olmasına rağmen, özel kişilerinki hiçte iyi değildir.
  Saygılarımla,

 • YORUM YAZ

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.