Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > İstanbul, Otobüs Saatleri > 21A Kartal Kadıköy Otobüs Saatleri


21A Kartal Kadıköy Otobüs Saatleri

21A Kartal Kadıköy kalkış saatleri, 21 A hareket saatleri, 21A İETT otobüs saatleri

Hat Detayı, Geçtiği Güzergahlar


Hat İçeriği: 21a otobüs saatleri kadıköy kartal otobüs saatleri kartal kadıköy otobüs saatleri 21A saatleri kadıköy kartal otobüs kadıköy kartal minibüs saatleri kartal kadıköy minibüs saatleri KADIKÖY KARTAL OTOBÜS SEFERLERİ kadıköy kartal otobüsleri 21 a otobüs güzergahı
Son Güncelleme Zamanı: 22 Ekim 2017

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum “21A Kartal Kadıköy Otobüs Saatleri”

  1. kemal diyor ki:

    yahu çocukluğumdan beri 21a otobüsü var.bir ara işim gereği sık sık bindiğimde oldu. bir haftadır kadıköyde bir işebaşladım.ben atalarda oturuyorum.akşam 8 işten çıkıyorum.ama 21 a otobüsü bekliyorum yok.45 dakika bekledim en sonunda minibüse atlayıp evime geldim.hareket saatlerine bakayım dedim ama otobüsün hareketi yok. son kalkış iş günü kadıköyden 18:40.benim anlamadığım busaatten sonra kartala giden mi yok!şimdi diyeceksiniz metroya bin.nesine bineyim ben atalarda oturuyorum.metro e 5 ten gidiyor.yani bana metronun hiçbir faydası yok.ve ben inanıyorum aynı zamanda görüyorum da birçok insan benim gibi minibüse biniyor. bir zamanlar tren vardı.şimdi oda yok. ben mecburmuyum minibüse 3tl vermeye.düşünün kartala otobüs yok o saatte fakat 16y (kadıköy yeşilbağlar) hattı.ki yeni bir hattır o 45 dakika beklediğim akşam 2 kez geçti duraktan.ben bu işe bir anlam veremedim,veremiyorum.bu mesajımı okuyanlara buduruma bir el atın diyorum.daha ne diyeyim.

Yorum Yaz

- Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan yorumu yazan sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
- Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.