16N Sultanbeyli Necip Fazıl Mah. Kartal Metro Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
İstanbul, Otobüs Saatleri

16N Sultanbeyli Necip Fazıl Mah. Kartal Metro Otobüs Saatleri

16N Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi Kartal Metro Otobüs Saatleri, 16N Sultanbeyli Necip Fazıl Mah. Otobüs Saatleri, 16N Otobüs Saatleri, 16 N Otobüs Seferleri, 16N Necip Fazıl Mah. Kartal Metro Otobüs Saatleri
[]–>16N]

Hat Detayı, Geçtiği Güzergahlar


Hat İçeriği: 16n saatleri, 16 N HAREKET SAATLERİ
Son Güncelleme Zamanı: 29 Haziran 2022


Sponsorlu Bağlantılar


4 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver Fahri 26 Ocak 2017 - 07:05

  Merhabalar.akşam 17.45 ten sonra otobüs istiyoruz.bence bu hattın sultanbeyli merkeze inmesi halinde daha çok kisinin kullanabilecegi hat haline gelicek.artık e5 ve tem otobanı trafiği çekilmez oldu.acil çözüm bekliyoruz

 • Bu yoruma cevap ver Metin Oğuz 26 Aralık 2016 - 15:57

  16N Piri Reis Caddesinden geçen tek hat olması nedeniyle seferlerin acilen sıklaştırılması gerekmektedir. Diğer hatlarla gelip Yahya Kemal Beyatlı Durağında iniyoruz. Sonrada elimizde yüklerle dimdik rampaları yürümek zorunda kalıyoruz. Hadi biz neyse de yaşlılar hastalar ve çocuklar nasıl çıksın bu rampaları. Helede bu kış kıyamet yağışlı günlerde. Bölge sakinleri olarak gereğinin yapılmasını yetkililerden acilen talep ediyoruz. Saygılar.

 • Bu yoruma cevap ver hatice 10 Mart 2016 - 10:33

  Merhabalar 16N’nin otobüs duraklarına baktığım zaman bazı yerler de duraklar çok az ve üçevler durağı mevcut değil bazılarında da durak ismi fazlası ile var ve üçevler de dahil oluyor. 16N üçevler durağından geçiyor mu?

 • Bu yoruma cevap ver Kasım Yılmaz 03 Mart 2015 - 21:44

  iyi akşamlar 16N nin Cevizli son kalkış saati 19 30 dan sonra 20 de yada 20 .15 te bir servis daha koyma imkanı olursa çok memnun oluruz. 16N ile seyahat eden yolcular adına şimdiden teşekkürler.

 • YORUM YAZ

  - Kişisel hakaret, argo ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.