139 Üsküdar Şile Otobüs Saatleri – Otobüs Saatleri
İstanbul, Otobüs Saatleri

139 Üsküdar Şile Otobüs Saatleri

139 Üsküdar Şile kalkış saatleri, 139 hareket saatleri, 139 İETT otobüs saatleri

NOTLAR

 • Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
 • E İŞARETLİ SEFERLER EKSPRES OLARAK ŞİLE OTO YOLU B.BAŞI F.AĞACI GÜZERGAHINDAN ÜSKÜDARA GİDER

  Hat Detayı, Geçtiği Güzergahlar


  Hat İçeriği: şile otobüs saatleri üskudar şıle otobus saatlerı üsküdar şile otobüs şile istanbul otobüs saatleri şile üsküdar otobüs saatleri şile harem otobüs saatleri istanbul şile otobüs saatleri harem şile otobüs şile otobüs seferleri istanbul şile otobüs 139 saatleri şile otobüs üsküdar şile otobüs seferleri 139 şile otobüs saatleri şile otobüsleri üsküdar şile otobüsleri harem şile otobüs fiyatları şile seferleri şile otobüs saatleri üsküdar kadıköy şile otobüs saatleri
 • Son Güncelleme Zamanı: 16 Mayıs 2021

  Sponsorlu Bağlantılar


  6 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver bilge 29 Aralık 2014 - 13:32

  Çarşamba günü Şile’ye 18.00 civarında gitmek üzere direkt araç arıyorum. İşten ancak çıkılacak, 17.30’da sahilden araç var. Özel bir gün olmasından ötürü 18.00’e direkt araç konulamaz mı? Yardımcı olabilirmisiniz????? bilgi vermeniz ricasıyla.,

 • Bu yoruma cevap ver Hacı Bayram Güneş 19 Eylül 2014 - 16:01

  Şile’ye gitmek bir sorun. 139 T hattında çalışan otobüsleri hariç tutuyorum. Harem’den kalkan otobüslerde oturmak için yer bulamazsınız.
  İlgililer de bu sorunlara eğilmiyor. Ulaşım zorluğundan dolayı, Şile’ye gitmek istemiyorum. Yeni hizmete açılmış olan yolda yapılan tamiratlar sebebiyle, yolun bazı güzergahında tek şeritten ulaşımın sağlandığı oldu. Bu da, zamanı çok uzatıyor. Özel araçlı olanlar bile şikayetçi. Ulaşımda insanların karşılaştığı sorunlara eğilmek ve çözüm üretmek lazım.

 • Bu yoruma cevap ver hasan 17 Aralık 2012 - 06:08

  arkadaşlar istanbulun göbegi sayılır ağva bu kadar rezil bir ulaşım yoktur dunyanın hiç bir yerinde yolcu sürekli balık istifi 94 km yol 3.5 suruyor resmen eziyet sadece para kazanmanın peşindeler rekabet olmadığı için hiç önemsemiyorlar akşam 6 veya 7 den sonra araba yok bu yonetm kimsenin hoşuna gitmiyor ben resmen ayıplıyorum bu dunyanın öbür trafıda var insanlara eziyet edenler orada nasıl hesap verecekler

 • Bu yoruma cevap ver sait 01 Ağustos 2012 - 18:01

  Şile ve şilede ikamet edenlerin ,en büyük sorunu halk otobüslerinin düzensizliğidir.İkide bir tarifelerin sıkça değişmesi.şoferlerin eğitimsiz ,kural tanımazlığı yolcularla sürekli tartişmaları insanları tedirgin ediyor.İşimin istanbulda olması nedeniyle sabahları mesaiye yetişemiyorum amirlerimden yediğim fırçanın haddi hesabı yoktur.Mutlaka 06-06.30saatleri arasında ekspres saati olmalıdır.Ramazan ayı geldi,bu ayada özel tarife uyguladılar.sabah 6.30 vardı kaldırıp 07 yaptılar.

 • Bu yoruma cevap ver bora kılıç 14 Temmuz 2012 - 06:33

  ekspresi çoğaltın eziyet çekmekten şileden soğudukk bilginizee.

 • Bu yoruma cevap ver ayşe 13 Haziran 2012 - 10:37

  neden hafta sonu üsküdardan direk ekspres yok çoluğumuz cocuğumuz var mecbur muyuz okadar yolu çekmeye saatleri kim ayarladıysa mantıksız yapmış bilginiz olsun hafta sonu üsküdardanda ekspres kalksın……….

 • HALKIN SESİ OL, YORUM YAZ!

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Göndereceğiniz yorum(lar) halka açık olarak OtobusSaatleri.Net internet sitesinde yayınlanır.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.