Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > Ankara, Otobüs Saatleri > 121 Koru Metro Turkuaz Toki Otobüs Saatleri


121 Koru Metro Turkuaz Toki Otobüs Saatleri

121 Koru Metro İstasyonu Turkuaz Toki kalkış saatleri, 121 hareket saatleri, 121 EGO otobüs saatleri, Bu hattın eski adı Turkuaz Toki Kızılay

Bu hattın kayıtlı servisi yoktur.

Bu hattın yeni numarası 589 olmuştur.
589 seferlerine gitmek için buraya tıklayınız.


Hat İçeriği: toki turkuaz otobüs saatleri toki turkuaz 121 toki turkuaz otobus saatleri 121 turkuaz yeni saatleri turkuaz otobüs saatleri TURKUAZ TOKİ 121 otobüs saatleri ankara toki turkuaz ulaşım yapracık otobüs saatleri turkuaz toki otobüs saatleri
Son Güncelleme Zamanı: 17 Ekim 2017

Sponsorlu Bağlantılar

10 Yorum “121 Koru Metro Turkuaz Toki Otobüs Saatleri”

 1. yıldız genc diyor ki:

  Merhaba İstanbul yolundan geçen hattınız varmı aceba anlamsal AVM çalışįyorum

 2. mustafa diyor ki:

  toki turkuaz seferinde giden yolcuların büyük çoğunluğu genç kısım bu nasıl gençlik ki yaşlıya saygı yok kimsede edep haya kalmamış hamile gazi yaşlı koltuklarında utanmadan oturuyorlar.

 3. Selam diyor ki:

  Toki turkuaza halk otobüsü ve dolmuşu da konursa cok iyi olucak.

 4. Hamdi diyor ki:

  Toki turkuaz vadisi otobüslerini lütfen artırın….umitkoy caddesinden gecen bir hat olsa cok iyi olucakk …onceden turkkonut otobüsü azdı fakat şimdi cok fazla dolmuşu da cok ….cok maduruz otobus ve dolmuşların arttırılmasını talep ediyoruz…

 5. mesut diyor ki:

  121 sabah ve akşam mesai başlangıç saatleri ile bitiş saatlerine yakın saatlerde yolcu sayısı çok kalabalık oluyor.İğne atsanız yere düşmeyecek şekilde.Toki Turkuaz sakinleri olarak Otobüs sayısını arttırmanızı taleb ediyoruz.Lütfen bu soruna çözüm getirin

 6. hidayet alsancak diyor ki:

  Yapracık toki konutlarına sadece armada önünde durağı olan ekspres otobüs istiyoruz .Sabah ve akşamları Eskişehir yolundaki trafik artı onlaraca durakta dur kalk düşünülürse metro faaliyete geçene kadar yollarda perişan olacağız.89 dakika olarak gösterilen süre sanırım gün ortasında ölçülmüş yoksa sabah-akşam trafiğinde hattın 89 dakikada tamamlanması mümkün değil.

  • mustafa diyor ki:

   hidayet beyin dediği çok doğru expres seferin olması halkımız için çok faydalı olacak en azından belli saatlerde olması gerekli bencede akşam saatlerinde millet sıhhiye kızılay da otobüsü zaten tıka basa dolduruyor armada ya geldiğinde yer kalmıyor birde milletin arkaya doğru ilerleme yişi cabası. daha turkuaz lojmanları tam dolmadı ileride yoklculuk insanlarımıza işkence olacak zaten ayakta gidenleri düşünürsek en az 50 dakika ayakta kımıldamadan gitmek resmen eziyet.

 7. SİNEM EDA ERDOĞAN diyor ki:

  121 NUMARALI Toki Turkuaz Vadisi otobüsleri çok kalabalık balık istifi gibi oluyor insanlar seferlerin artırılmasını otobüs adetlerinin artırılmasını talep ediyorum.

 8. çiğdem diyor ki:

  22.30 da kalkan kızılay arabası avmlerde çalışanlar için çok geç bir sasat 22.00 da kapanan avm lerde çalışan personeller saat 23.00 kadar DURAKTA SOĞUKTAN perişan oluyoruz sizden rıcamız lütfen 22.00 da da kızılaydan araba kalksın soğuklarda çok mağdur oluyoruz . BU MAĞDURİYETİMİZLE LÜTFEN İLGİLENİN….

 9. Canan diyor ki:

  Armada önünden geçiyor mu?

Yorum Yaz

- Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
- Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Yapılan yorumlardan yorumu yazan sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
- Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.