866 Buca Toplu Konutları Şirinyer Aktarma kalkış saatleri, 866 ESHOT hareket saatleri, 866 İzmir Buca Toplu Konutları Şirinyer Aktarma otobüs saatleri
GÜZERGAH : İL JANDARMA K.-ADATEPE - FORBES
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
Eğitim Öğretimin uygulandığı hafta içi günleri sabah Şirinyer Aktarmadan saat 07:40 servisi Buca Toplu Konutlarına girmez. Sabah 07:21 Sağlık Ocağı durağından başlar ve Buca Toplu Konutlarına girmez.Şirinyer'den 07.31, 08.11 ve 08.51 servisleri Sağlık Ocağı Durağı'ndan başlar. Akşam EVKA-1 Son Duraktan saat 15:50-15:51-16:00 ve 16:05 servisleri Yamaç Durağından başlar ve Buca Toplu Konutlarına girmez. Saat 16:01 Buca Toplu Konutlarından servise başlar.
İş Günleri
BUCA TOPLU KONUTLARI Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:38
06:50
07:02
07:12
07:21
07:29
07:38
07:46
07:55
08:05
08:20
08:30
08:40
08:58
09:16
09:34
09:52
10:10
10:28
10:46
11:04
11:22
11:40
11:56
12:13
12:30
12:46
13:03
13:20
13:36
13:53
14:10
14:26
14:43
15:00
15:16
15:33
15:49
15:50
15:51
16:00
16:01
16:03
16:05
16:25
16:45
17:02
17:17
17:32
17:47
18:02
18:17
18:33
18:50
19:05
19:25
19:45
20:05
20:25
20:45
21:05
21:25
21:45
22:05
22:25
22:45
23:05
23:25
23:45
ŞİRİNYER AKT. Kalkış
06:15
06:30
06:48
07:10
07:15
07:20
07:21
07:30
07:31
07:40
07:45
07:52
08:00
08:05
08:10
08:11
08:15
08:20
08:26
08:35
08:49
08:51
09:07
09:25
09:43
10:01
10:19
10:37
10:55
11:13
11:31
11:49
12:07
12:25
12:43
13:01
13:19
13:36
13:53
14:10
14:26
14:43
15:00
15:16
15:33
15:50
16:10
16:25
16:40
16:53
17:06
17:20
17:33
17:46
18:02
18:17
18:32
18:47
19:02
19:17
19:33
19:46
20:00
20:15
20:35
20:55
21:15
21:30
21:45
22:05
22:25
22:45
23:05
23:25
23:45
00:05
00:25
Cumartesi
BUCA TOPLU KONUTLARI Kalkış
06:00
06:20
06:40
07:00
07:17
07:35
07:48
08:04
08:20
08:40
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:37
12:55
13:11
13:28
13:45
14:02
14:19
14:36
14:53
15:10
15:27
15:44
16:01
16:18
16:35
16:55
17:09
17:23
17:37
17:51
18:05
18:19
18:33
18:47
19:01
19:15
19:30
19:55
20:20
20:45
21:10
21:35
22:00
22:25
22:50
23:15
23:40
ŞİRİNYER AKT. Kalkış
06:40
07:00
07:20
07:40
07:56
08:12
08:28
08:44
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:39
13:56
14:13
14:30
14:47
15:04
15:21
15:38
15:55
16:15
16:25
16:39
16:53
17:07
17:21
17:35
17:49
18:03
18:17
18:31
18:45
18:59
19:10
19:25
19:41
19:55
20:05
20:30
20:55
21:20
21:45
22:10
22:35
23:00
23:25
23:50
00:20
Pazar
BUCA TOPLU KONUTLARI Kalkış
05:30
06:00
06:35
07:10
07:45
08:20
08:55
09:20
09:45
10:10
10:30
10:55
11:20
11:40
12:05
12:30
12:55
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
16:00
16:20
16:40
17:00
17:20
17:40
18:00
18:20
18:40
19:00
19:20
19:40
20:00
20:30
21:05
21:40
22:15
22:50
23:25
00:00
03:30
04:30
ŞİRİNYER AKT. Kalkış
05:00
06:00
06:35
07:10
07:45
08:20
08:55
09:30
09:55
10:20
10:45
11:05
11:30
11:55
12:20
12:45
13:10
13:35
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
16:00
16:20
16:40
17:00
17:20
17:40
18:00
18:20
18:40
19:00
19:20
19:40
20:00
20:20
20:35
21:05
21:40
22:15
22:50
23:25
00:00
00:45
04:00
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (30)
- 1. İzmir Tınaztepe Üniversitesi - 40661
- 2. Buca Oyak Sitesi - 41307
- 3. Yamaç - 41226
- 4. Toki AVM - 41222
- 5. Toki Okul - 41220
- 6. Buca Toki Girişi - 41311
- 7. Yahya Kemal Beyatlı - 41218
- 8. ÇayBahçesi - 41216
- 9. Fabrikalar 3 - 41230
- 10. Fabrikalar 2 - 41214
- 11. Barış Manço - 41236
- 12. Fabrikalar 1 - 41212
- 13. Adatepe Villaları - 41210
- 14. Adatepe Park - 41208
- 15. Adatepe Garaj - 41206
- 16. Işılay Saygın Lisesi - 41204
- 17. Eski Mezarlık - 40070
- 18. Buca Eski Mezarlık - 40080
- 19. Hasan Ağa Bahçesi - 41200
- 20. Buca Üçkuyular Meydan - 40742
- 21. Buca Sağlık Ocağı - 40738
- 22. Çevik Bir - 40736
- 23. Buca Devlet Hastanesi - 40734
- 24. Şehitler Parkı - 40210
- 25. Vali Rahmi Bey - 40208
- 26. Buca İlçe Sağlık Müdürlüğü - 40202
- 27. Koşu Yolu - 40200
- 28. Şirinyer Parkı - 40160
- 29. Şirinyer İstasyonu - 40153
- 30. Şirinyer Saha - 40198
Hat İçeriği: 866 saatleri, 866 otobüs saatleri, 866 hareket saatleri, 866 eshot, 866 hareket saatı, 866 eshot otobüs saatleri, 866 eshot saatleri, Izmır 866 otobus saatlerı, 866 eshot hareket saatleri, 866 kalkış saatleri, 866 sefer saatleri, 866 hareket, 866 otobus saatı, 866 otobus saatleri izmir, 866 otobus