828 Sarnıç Esbaş kalkış saatleri, 828 hareket saatleri, 828 otobüs saatleri
GÜZERGAH : GAZİEMİR- AKÇAY CAD.- SERBEST BÖLGE
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
08:16 Yeni Çamlık servisi Aktepe Giriş Durağından Başlar.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle otobüslerimize ait sefer sıklıklarında düzenleme yapılmıştır.
İş Günleri
SARNIÇ Kalkış
06:00
06:11
06:22
06:33
06:44
06:55
07:06
07:17
07:28
07:39
07:50
08:01
08:15
08:33
09:00
09:27
09:54
10:21
10:48
11:15
11:42
12:09
12:36
13:03
13:30
13:57
14:24
14:51
15:18
15:45
15:55
16:05
16:15
16:35
16:55
17:12
17:29
17:45
18:02
18:18
18:35
18:51
19:08
19:24
19:41
19:57
20:20
21:10
22:00
22:50
YENİ ÇAMLIK Kalkış
06:15
06:35
06:50
07:00
07:10
07:20
07:31
07:42
07:53
08:04
08:15
08:16
08:26
08:39
09:04
09:29
09:54
10:21
10:48
11:15
11:42
12:09
12:36
13:03
13:30
13:57
14:24
14:51
15:18
15:45
16:12
16:37
17:02
17:17
17:32
17:48
18:04
18:21
18:37
18:54
19:10
19:30
19:55
20:20
20:50
21:20
21:45
22:25
23:15
00:00
Cumartesi
SARNIÇ Kalkış
06:00
06:35
07:10
07:45
08:20
08:55
09:30
10:05
10:40
11:15
11:50
12:22
12:54
13:26
13:58
14:30
15:02
15:34
16:06
16:38
17:10
17:42
18:14
18:46
19:18
19:50
20:22
21:00
21:40
22:20
23:00
YENİ ÇAMLIK Kalkış
06:35
07:10
07:45
08:20
08:55
09:30
10:05
10:40
11:15
11:50
12:25
13:10
13:42
14:14
14:46
15:18
15:50
16:22
16:54
17:26
17:58
18:30
19:02
19:34
20:06
20:40
21:20
22:00
22:40
23:20
00:00
Pazar
SARNIÇ Kalkış
06:00
06:38
07:15
07:53
08:30
09:08
09:45
10:23
11:00
11:38
12:15
12:53
13:30
14:08
14:45
15:23
16:00
16:38
17:15
17:53
18:30
19:00
19:40
20:20
21:00
21:40
22:20
23:00
YENİ ÇAMLIK Kalkış
06:30
07:15
07:53
08:30
09:08
09:45
10:23
11:00
11:38
12:15
12:53
13:30
14:08
14:45
15:23
16:00
16:38
17:15
17:53
18:30
19:08
19:35
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
23:20
00:00
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (65)
- 1. Sarnıç Aktarma Merkezi - 13300
- 2. Dokuz Eylül - 13234
- 3. Sarnıç Dere - 13005
- 4. Açelya - 13004
- 5. Gaziemir Belediye Şantiye - 13010
- 6. Sarnıç - 13000
- 7. Gazeteler - 12996
- 8. Karaçam - 12994
- 9. Sarnıç Piknik Alanı - 12992
- 10. Sanayi Caddesi - 12990
- 11. Sarnıç Çamlık - 12988
- 12. Sarnıç Eski Son durak - 12986
- 13. Muhtarlık - 12984
- 14. Çarşı - 12982
- 15. Bisikletçi - 12980
- 16. Sarnıç Trafo - 12978
- 17. Sarnıç Sağlık Ocağı - 12976
- 18. Sardunya - 12974
- 19. Sarnıç Belediye Garajı - 12972
- 20. Bayrak - 12970
- 21. Sarnıç Meydan - 12968
- 22. Adnan Menderes İlkokulu - 12966
- 23. Havacılık Meslek Yüksek Okulu - 12964
- 24. Karakol - 12962
- 25. Mimar Kemalettin Tekstil Meslek Lisesi - 13002
- 26. Hava Teknik Okulu - 12960
- 27. Sarnıç Dere - 13006
- 28. Şehit Polis Ahmet Atilla Güneş İlkokulu - 12945
- 29. Gaziemir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 12947
- 30. Gaziemir Şantiye - 16373
- 31. Nevvar Salih İŞgören Devlet Hastanesi - 16371
- 32. Atatürk Ortaokulu - 16369
- 33. Halil Tan Parkı - 12876
- 34. Yeşil Mahallesi Muhtarlığı - 12888
- 35. Gaziemir Trafo - 12886
- 36. Gaziemir Merkez Cami - 12884
- 37. Gaziemir Belediyesi - 12882
- 38. Gaziemir PTT - 12880
- 39. Büyükşehir Kurs Merkezi - 12878
- 40. Hacı Bayram Cami - 14334
- 41. Çiçek - 14326
- 42. Kalp Damar Hastanesi - 14328
- 43. Esbaş Otopark - 13162
- 44. Ege Serbest Bölge - 10660
- 45. Aktepe - 10656
- 46. Gaziemir Aktarma Merkezi - 10678
- 47. Gaziemir Semt Garajı - 10653
- 48. Emrez - 10655
- 49. Aktepe - 10657
- 50. Aktepe Giriş - 13339
- 51. Demirkıran - 12720
- 52. Aktepe Cami - 12718
- 53. Köşe - 12716
- 54. Saka - 12714
- 55. Manav - 12868
- 56. Lalepaşa Cami - 12866
- 57. Demirci - 12864
- 58. Ana Sağlığı - 12819
- 59. Mevlana Cami - 12821
- 60. Yıldırım Beyazıt - 15560
- 61. Dere - 12677
- 62. Durallar İlkokulu - 12679
- 63. Palmiyeler - 12739
- 64. Tahir Merzeci Ortaokulu - 12741
- 65. Yeni Çamlık - 12742
Hat İçeriği: 828 saatleri, 828 otobüs saatleri, 828 eshot saatleri, 828 otobus hareket saatleri, sarnıç gaziemir otobüs saatleri, gaziemir sarnıç otobüs saatleri, sarnıç gaziemir eshot saatleri, 828 eshot, izmir sarnic otobus saatleri, 828 otobüs, eshot hareket saatleri 828, İzmir 828 eshot saatleri, 828 kalkış saatleri, 828 sarnıç eshot saatleri, 828 eshot hareket saatleri