53 Mtk Altındağ Halkapınar Metro kalkış saatleri, 53 hareket saatleri, 53 ESHOT otobüs saatleri, 53 İzmir Mtk Altındağ Halkapınar Metro otobüs seferleri
GÜZERGAH : ALTINDAĞ - KEMALPAŞA CAD. - 1. SANAYİ
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle otobüslerimize ait sefer sıklıklarında düzenleme yapılmıştır.
İş Günleri
ALTINDAĞ Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:40
06:48
06:56
07:04
07:12
07:20
07:28
07:36
07:45
07:53
08:01
08:10
08:18
08:26
08:35
08:43
08:51
09:05
09:24
09:43
10:02
10:21
10:40
10:59
11:18
11:37
11:56
12:15
12:34
12:53
13:12
13:31
13:50
14:09
14:28
14:47
15:06
15:25
15:44
16:03
16:22
16:36
16:50
17:04
17:17
17:28
17:39
17:50
18:01
18:12
18:23
18:34
18:45
18:56
19:07
19:18
19:29
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:20
23:40
00:15
HALKAPINAR METRO Kalkış
06:35
06:50
07:05
07:15
07:25
07:34
07:43
07:52
08:00
08:08
08:16
08:25
08:33
08:41
08:50
08:58
09:12
09:26
09:45
10:04
10:23
10:42
11:01
11:20
11:39
11:58
12:17
12:36
12:55
13:14
13:33
13:52
14:11
14:30
14:49
15:07
15:25
15:43
16:01
16:15
16:26
16:37
16:48
16:59
17:10
17:21
17:32
17:43
17:54
18:05
18:16
18:27
18:38
18:49
19:00
19:11
19:22
19:33
19:44
19:55
20:05
20:20
20:35
20:55
21:15
21:35
21:55
22:15
22:35
22:55
23:15
23:35
23:55
00:20
00:50
Cumartesi
ALTINDAĞ Kalkış
06:00
06:20
06:35
06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:40
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:40
08:50
09:00
09:19
09:38
09:57
10:16
10:35
10:54
11:13
11:32
11:51
12:10
12:30
12:40
12:55
13:10
13:25
13:40
13:55
14:10
14:25
14:40
14:55
15:10
15:25
15:40
15:55
16:10
16:25
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
18:00
18:10
18:20
18:30
18:40
18:50
19:00
19:10
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:20
23:35
00:15
HALKAPINAR METRO Kalkış
06:35
06:50
07:05
07:20
07:35
07:45
07:55
08:05
08:15
08:25
08:40
09:00
09:20
09:40
09:59
10:18
10:37
10:56
11:15
11:34
11:53
12:12
12:31
12:50
13:05
13:20
13:35
13:50
14:05
14:20
14:35
14:50
15:05
15:20
15:35
15:50
16:00
16:10
16:20
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
18:00
18:10
18:20
18:30
18:40
18:50
19:00
19:10
19:20
19:30
19:40
19:50
20:00
20:15
20:35
20:55
21:15
21:35
21:55
22:15
22:35
22:55
23:15
23:35
23:55
00:20
00:50
Pazar
ALTINDAĞ Kalkış
06:00
06:20
06:40
07:00
07:20
07:40
08:00
08:20
08:40
09:00
09:20
09:40
09:55
10:12
10:30
10:47
11:05
11:22
11:40
11:57
12:15
12:32
12:50
13:07
13:25
13:42
14:00
14:17
14:35
14:52
15:10
15:27
15:45
16:02
16:20
16:37
16:55
17:12
17:30
17:47
18:05
18:22
18:40
18:57
19:15
19:30
19:50
20:10
20:30
20:50
21:10
21:30
21:50
22:10
22:30
22:50
23:10
23:40
00:20
HALKAPINAR METRO Kalkış
06:30
06:50
07:10
07:30
07:50
08:10
08:30
08:50
09:10
09:30
09:50
10:10
10:30
10:47
11:05
11:22
11:40
11:57
12:15
12:32
12:50
13:07
13:25
13:42
14:00
14:17
14:35
14:52
15:10
15:27
15:45
16:02
16:20
16:37
16:55
17:12
17:30
17:47
18:05
18:22
18:40
18:57
19:15
19:32
19:50
20:07
20:25
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:20
23:50
00:20
00:50
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (25)
- 1. MTK Çarşısı - 30412
- 2. Levent Kara Sağlık Ocağı - 30419
- 3. Çamkule - 30421
- 4. Zeytintepe - 30423
- 5. Merkez Cami - 30425
- 6. Çiçek - 30427
- 7. Merkez Mahallesi Muhtarlık - 30475
- 8. Altındağ - 30472
- 9. Tek Yön - 30474
- 10. Zafer Parkı - 30464
- 11. Yener Caddesi - 30462
- 12. Şehitler Ortaokulu - 30032
- 13. Altındağ Belediyesi - 30030
- 14. Havuzlu Kahve - 30029
- 15. Şehitler - 30026
- 16. Kokluca Mezarlığı - 30024
- 17. Evrenesoğlu Ortaokulu - 30022
- 18. Meriç Mahallesi Çeşme - 30020
- 19. MTK Birinci Giriş - 30018
- 20. Miralay Fethi Bey - 30123
- 21. Birinci Sanayi Sitesi - 30127
- 22. Taç Sanayi - 30129
- 23. Atatürk Stadı - 11878
- 24. Halkapınar Tramvay - 12874
- 25. Halkapınar Metro - 10469
Hat İçeriği: 53 otobüs saatleri, 53 saatleri, izmir 53 otobüs saatleri, 53 otobus, izmir altındağ 53 otobüs saatleri, 53 otobüs saatleri izmir, 53 numaralı otobüsün saatleri, altındağ otobüsleri, 53 otobus saatı, altındağ halkapınar otobüs saatleri, 53 altındağ kalkış saatleri, 53 hareket saati, 53ün saatleri, 53 NOLU OTOBÜS SAATLERİ, 53 ün saatleri