510 Gaziemir Narlıdere kalkış saatleri, 510 hareket saatleri, 510 otobüs saatleri
GÜZERGAH : SERBEST BÖLGE - ÇEVRE YOLU-F.ALTAY
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
İş Günleri
GAZİEMİR Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:38
06:46
06:54
07:02
07:10
07:18
07:26
07:34
07:42
07:50
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:14
10:28
10:42
10:56
11:10
11:24
11:38
11:52
12:06
12:20
12:34
12:48
13:02
13:16
13:30
13:44
13:58
14:12
14:26
14:40
14:54
15:08
15:22
15:36
15:50
16:04
16:18
16:30
16:41
16:52
17:03
17:14
17:25
17:37
17:49
18:01
18:13
18:25
18:37
18:49
19:01
19:13
19:25
19:37
19:49
20:01
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:05
BALÇOVA Kalkış
06:00
06:15
06:25
06:35
06:45
06:55
07:05
07:15
07:23
07:31
07:39
07:47
07:55
08:05
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:44
12:58
13:12
13:26
13:40
13:54
14:08
14:22
14:36
14:50
15:04
15:18
15:32
15:46
16:00
16:11
16:22
16:33
16:44
16:55
17:06
17:17
17:28
17:39
17:50
18:02
18:14
18:26
18:38
18:50
19:02
19:14
19:26
19:38
19:50
20:04
20:18
20:32
20:46
21:00
21:14
21:28
21:42
21:56
22:10
22:24
22:38
22:52
23:06
23:20
23:40
00:00
Cumartesi
GAZİEMİR Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:31
12:46
13:02
13:18
13:33
13:49
14:04
14:20
14:36
14:51
15:07
15:22
15:38
15:54
16:09
16:25
16:40
16:56
17:12
17:27
17:43
17:58
18:14
18:30
18:45
19:01
19:16
19:32
19:48
20:00
20:12
20:24
20:45
21:10
21:35
22:00
22:25
22:50
23:10
23:35
00:00
BALÇOVA Kalkış
06:00
06:25
06:50
07:05
07:20
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
11:59
12:13
12:27
12:41
12:55
13:10
13:25
13:41
13:57
14:12
14:28
14:43
14:59
15:15
15:30
15:46
16:01
16:17
16:33
16:48
17:04
17:19
17:35
17:51
18:06
18:22
18:37
18:53
19:09
19:24
19:40
19:55
20:07
20:20
20:35
20:50
21:05
21:20
21:46
22:12
22:39
23:06
23:33
00:00
Pazar
GAZİEMİR Kalkış
05:30
06:05
06:30
07:00
07:30
07:50
08:10
08:30
08:55
09:20
09:43
10:00
10:20
10:40
11:10
11:35
12:00
12:20
12:40
13:00
13:25
13:50
14:15
14:40
15:00
15:20
15:45
16:10
16:29
16:48
17:10
17:32
17:54
18:16
18:40
19:05
19:25
19:55
20:10
20:35
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:35
22:50
23:10
23:35
00:00
03:30
04:10
04:50
BALÇOVA Kalkış
05:30
06:05
06:20
06:40
07:00
07:30
07:50
08:10
08:30
08:50
09:10
09:35
10:00
10:25
10:50
11:05
11:25
11:45
12:10
12:35
13:00
13:25
13:45
14:05
14:30
15:05
15:25
15:45
16:05
16:25
16:45
17:10
17:30
17:50
18:10
18:35
18:55
19:25
19:45
20:05
20:24
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:30
00:00
03:30
04:10
04:50
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (30)
- 1. Sosyal Konutlar - 12943
- 2. Özcan Sitesi - 12948
- 3. Gaziemir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 12946
- 4. Şehit Polis Ahmet Atilla Güneş İlkokulu - 12944
- 5. Şehit Üsteğmen Hakan Özkaner - 12940
- 6. Birinci Nizamiye - 12942
- 7. İkinci Nizamiye - 12890
- 8. Halil Tan Parkı - 12876
- 9. Yeşil Mahallesi Muhtarlığı - 12888
- 10. Gaziemir Trafo - 12886
- 11. Gaziemir Merkez Cami - 12884
- 12. Gaziemir Belediyesi - 12882
- 13. Gaziemir PTT - 12880
- 14. Büyükşehir Kurs Merkezi - 12878
- 15. Ulaştırma - 10664
- 16. Leylak - 10662
- 17. Ege Serbest Bölge - 10660
- 18. Moda - 14500
- 19. Adnan Saygun Sanat Merkezi - 10199
- 20. Hava Hastanesi - 10177
- 21. Fahrettin Altay Meydan 2 - 50007
- 22. Balçova Kahveler - 50011
- 23. Molla Kuyusu - 50013
- 24. İş Bankası Evleri - 50015
- 25. Teleferik - 50017
- 26. Hoca - 50019
- 27. Korutürk - 50196
- 28. Spor Salonu - 52095
- 29. Termal - 50198
- 30. Balçova Son Durak - 50176
Hat İçeriği: gaziemir narlıdere otobüs saatleri, narlıdere gaziemir otobüs saatleri, 510 Eshot saatleri, izmir 510 otobüs saatleri, NARLIDERE GAZİEMİR, 510 narlıdere gaziemir, gaziemir narlıdere, 510 kalkış saatleri, 510 eshot, narlıdere otobüs saatleri, 510 gaziemir narlıdere hareket saatleri, narlıdere gaziemir otobüs, 510 hareket saatleri eshot, 510 gaziemir otobüs saatleri, narlıdere gaziemir eshot saatleri