20 Kooperatif Evleri Konak kalkış saatleri, 20 hareket saatleri, 20 otobüs saatleri
GÜZERGAH : SAİM ÇIKRIKÇI CAD.-BOZYAKA EĞT. ARŞ.HAST.-ÜÇYOL
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
HATTIMIZ RİNG HAT OLUP KONAKTAN SAAT UYGULAMASI YOKTUR
İş Günleri
KOOP. EVLERİ Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:40
06:50
07:00
07:08
07:16
07:24
07:32
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
15:56
16:07
16:20
16:32
16:45
16:57
17:10
17:22
17:35
17:47
18:00
18:12
18:25
18:37
18:50
19:05
19:20
19:35
19:50
20:10
20:30
20:50
21:10
21:30
21:50
22:10
22:30
22:50
23:10
KONAK Kalkış
Cumartesi
KOOP. EVLERİ Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:48
09:06
09:24
09:42
10:00
10:18
10:36
10:54
11:12
11:30
11:48
12:06
12:24
12:42
13:00
13:18
13:36
13:54
14:12
14:30
14:48
15:06
15:24
15:42
16:00
16:18
16:36
16:54
17:12
17:30
17:48
18:06
18:24
18:42
19:00
19:18
19:36
20:00
20:21
20:43
21:04
21:26
21:47
22:07
22:28
22:55
23:20
KONAK Kalkış
Pazar
KOOP. EVLERİ Kalkış
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:20
08:40
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
16:00
16:22
16:45
17:07
17:30
17:53
18:25
18:46
19:13
19:40
20:07
20:33
21:00
21:27
21:53
22:20
22:50
23:20
03:30
04:50
KONAK Kalkış
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (25)
- 1. Yeşilyurt - 12441
- 2. Yadigar Sitesi - 12439
- 3. Egzozcu - 12433
- 4. Ülkü - 12435
- 5. Limontepe Seniye-Hasan Saray İlkokulu - 12437
- 6. Bahçe - 12458
- 7. Kooperatif Evleri Eski Son Durak - 12456
- 8. Yeşilyurt Sağlık Ocağı - 12454
- 9. Yeşilyurt Mezarlık - 12452
- 10. Tahsin Yazıcı - 12410
- 11. Etiler - 12408
- 12. Kültür - 12406
- 13. Tüpçü - 12404
- 14. Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Ortaokulu - 12368
- 15. Kazım Karabekir Mahalle Muhtarlığı - 12318
- 16. Ahmet Ragıp Üzümcü İlkokulu - 12316
- 17. Gülyaka - 12290
- 18. Osman Kibar - 12288
- 19. Çevik Kuvvet - 12257
- 20. Bahçelievler - 12259
- 21. Üçyol Metro - 10252
- 22. Altıntaş - 10248
- 23. Bayramyeri - 10246
- 24. Kız Yurdu - 10240
- 25. Etnografya Müzesi - 10242
Hat İçeriği: 20 otobüs saatleri, 20 otobus saatlerı ızmır, 20 numara otobus saatleri, Koop evleri otobüs saatleri, 20 saatleri, km 20 saatleri, 20 a otobus saatleri, kooperatif evleri otobüs saatleri, 20 kooperat, 20 numara saatleri, izmir 20 otobüs saatleri, 20 kalkis saatleri, km 20 otobüs saatleri, 20 kooperatif evleri hareket saatleri, 20 nin saatleri izmir