176 Ufuk Mahallesi Demirciköy kalkış saatleri, 176 hareket saatleri, 176 otobüs saatleri
GÜZERGAH : KARACAAĞAÇ - KIRKLAR - BELENBAŞI
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için alınan önlemler.
İş Günleri
DEMİRCİKÖY Kalkış
05:50
06:40
07:10
08:10
08:55
09:50
10:45
11:40
12:35
13:30
14:25
15:30
16:15
17:15
18:05
19:00
19:45
20:40
21:50
23:10
00:00
ADATEPE Kalkış
07:00
07:50
08:30
09:25
10:20
11:15
12:10
13:05
14:15
15:00
15:50
16:45
17:40
18:35
19:30
20:50
21:50
23:10
Cumartesi
DEMİRCİKÖY Kalkış
05:50
06:40
07:50
09:00
10:10
11:20
12:40
14:00
15:20
16:40
18:00
19:20
20:40
21:50
23:10
00:00
ADATEPE Kalkış
06:50
07:50
09:00
10:10
11:20
12:40
14:00
15:20
16:40
18:00
19:20
20:40
21:50
23:10
Pazar
DEMİRCİKÖY Kalkış
03:30
04:40
06:00
06:40
08:00
09:00
10:10
11:20
12:30
13:40
14:50
16:00
17:10
18:20
19:30
20:40
21:50
00:00
23:00
ADATEPE Kalkış
04:05
05:20
07:00
07:50
09:00
10:10
11:20
12:30
13:40
14:50
16:00
17:10
18:20
19:30
20:40
21:50
23:00
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (84)
- 1. Demirci Köy - 41073
- 2. Üçyol - 41072
- 3. Karacaağaç Mezarlık 2 - 41100
- 4. Karacaağaç Mezarlık - 41084
- 5. Karacaağaç Meydan - 41070
- 6. Çeşme - 41068
- 7. Akasya - 41066
- 8. Kavun - 41064
- 9. Belenbaşı Yol Ayrımı - 41060
- 10. Eski Park - 41062
- 11. Bucalılar - 41128
- 12. Çiftlik - 41036
- 13. Öğretmen - 41038
- 14. Lojmanlar - 41348
- 15. Başpınar - 41040
- 16. Zeytinlik - 41023
- 17. İğde - 41025
- 18. Cevizlibağ - 41043
- 19. Sürücü Kursu - 41027
- 20. Köşe - 41028
- 21. Şehit Mehmet Güleç - 41031
- 22. Kırıklar Okul - 41033
- 23. Kırıklar Meydan - 41032
- 24. Köşe - 41029
- 25. Mevlana - 41091
- 26. Karataş - 41049
- 27. Meşelik - 41051
- 28. Malazgirt - 41045
- 29. Koca Orman - 41093
- 30. Yunus Emre - 41047
- 31. Doğancılar - 13836
- 32. Yunus Emre - 41046
- 33. Koca Orman - 41108
- 34. Malazgirt - 41044
- 35. Vatan - 41118
- 36. Meşelik - 41050
- 37. Karataş - 41048
- 38. Mevlana - 41090
- 39. Sürücü Kursu - 41026
- 40. Cevizlibağ - 41042
- 41. İğde - 41034
- 42. Zeytinlik - 41024
- 43. Lojmanlar - 41022
- 44. F tipi Ceza Evi - 41020
- 45. Bahar - 41098
- 46. Çamlık - 41058
- 47. Sakin - 41315
- 48. Harmanyeri - 41018
- 49. Damatlar Mahallesi - 40110
- 50. Mezarlık - 41015
- 51. Belenbaşı - 41055
- 52. Belenbaşı Meydan - 41057
- 53. Belenbaşı Ortaokulu - 41052
- 54. Mezarlık - 41016
- 55. Barış - 41014
- 56. Tarla - 41012
- 57. Helimoğlu - 41313
- 58. Ekin - 41110
- 59. Çiftlik - 41010
- 60. Aydın - 41326
- 61. Kuşluk - 41112
- 62. Kardelen - 41338
- 63. Orman - 41008
- 64. Havuz Başı - 41006
- 65. Yıldız - 41004
- 66. Gölet - 41002
- 67. Gölet Palmiye - 41120
- 68. Buca Sebze ve Meyve Hali - 41000
- 69. Olduruk - 40934
- 70. Yeni Mezarlık İki - 40966
- 71. Yeni Mezarlık - 40932
- 72. Bağ Arası - 40930
- 73. Buca Belediye Şantiye - 40094
- 74. Beş Selviler - 40092
- 75. Begos - 40088
- 76. Papatya - 40086
- 77. Eski Mezarlık - 40070
- 78. Buca Eski Mezarlık - 40080
- 79. Hasan Ağa Bahçesi - 41200
- 80. Fatma Saygın Anadolu Lisesi - 40057
- 81. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - 40065
- 82. Fakülte - 40577
- 83. Adatepe - 40574
- 84. Adatepe Son Durak - 40581
Hat İçeriği: 176 saatleri, 176 hareket saatleri, izmir 176 otobüs saatleri, 176 eshot saatleri, 176 otobüs saatleri izmir, 176 eshot, eshot 176 hareket saatleri, 176 kalkış saatleri, kırıklar otobüs saatleri, 176 kırıklar otobüs saatleri, buca kırıklar otobüs saatleri, 176 otobüs, eshot otobüs saatleri 176, 176 buca kaynaklar otobüs saatleri, eshot 176 saatleri