B/33-H Hasanağa Bursa Devlet Hastanesi kalkış saatleri, B-33/H hareket saatleri, B-33/H Burulaş otobüs saatleri, Bursa B33H Hasanağa Devlet Hastanesi otobüs seferleri
B33H Bursa Gidiş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 |
07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 08:00:00 |
08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 09:00:00 |
08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 10:00:00 |
09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 11:00:00 |
09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 12:00:00 |
10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 13:00:00 |
11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 14:00:00 |
12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 15:00:00 |
13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 16:00:00 |
14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 17:00:00 |
14:45:00 | 14:45:00 | 14:45:00 | 14:45:00 | 14:45:00 | 14:45:00 | 18:00:00 |
15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 15:30:00 | 19:00:00 |
16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 20:00:00 |
17:00:00 | 17:00:00 | 17:00:00 | 17:00:00 | 17:00:00 | 17:00:00 | |
17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | 17:30:00 | |
18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | |
18:45:00 | 18:45:00 | 18:45:00 | 18:45:00 | 18:45:00 | 18:45:00 | |
19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | |
20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 |
B33H Bursa Dönüş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|---|---|---|---|---|---|
06:35:00 | 06:35:00 | 06:35:00 | 06:35:00 | 06:35:00 | 06:35:00 | 07:00:00 |
07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 08:00:00 |
07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 07:30:00 | 09:00:00 |
08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 08:00:00 | 10:00:00 |
08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 08:30:00 | 11:00:00 |
09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 09:00:00 | 12:00:00 |
09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 09:30:00 | 13:00:00 |
10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 10:00:00 | 14:00:00 |
11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 11:00:00 | 15:00:00 |
12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 16:00:00 |
13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 13:00:00 | 17:00:00 |
14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 14:00:00 | 18:00:00 |
15:00:00 | 15:00:00 | 15:00:00 | 15:00:00 | 15:00:00 | 15:00:00 | 19:00:00 |
15:45:00 | 15:45:00 | 15:45:00 | 15:45:00 | 15:45:00 | 15:45:00 | 20:00:00 |
16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | 16:15:00 | |
16:45:00 | 16:45:00 | 16:45:00 | 16:45:00 | 16:45:00 | 16:45:00 | |
17:15:00 | 17:15:00 | 17:15:00 | 17:15:00 | 17:15:00 | 17:15:00 | |
18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | 18:00:00 | |
18:45:00 | 18:45:00 | 18:45:00 | 18:45:00 | 18:45:00 | 18:45:00 | |
19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | 19:30:00 | |
20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 | 20:15:00 |
B33H Gidiş & Dönüş Geçtiği Duraklar
-
Gidiş Yönü
- 1.durak: ACEMLER AKTARMA MERKEZİ PERON 14
- 2.durak: CUMHURİYET LİSESİ 1
- 3.durak: 6. DEĞİRMEN SK. 1
- 4.durak: LEVAZIM 1
- 5.durak: DİKKALDIRIM CD. 3
- 6.durak: DİKKALDIRIM CD. 4
- 7.durak: MİHRAPLI CAMİ 2
- 8.durak: MİHRAPLI CD. 2
- 9.durak: MİHRAPLI CD. 3
- 10.durak: CARREFOURSA 2
- 11.durak: NİLÜFER İSTASYONU 1
- 12.durak: İZMİR YOLU 1
- 13.durak: FATİH SULTAN MEHMET İSTASYONU 1
- 14.durak: BEŞEVLER İSTASYONU 1
- 15.durak: ATAEVLER 1
- 16.durak: ATAEVLER 2
- 17.durak: ATAEVLER İSTASYONU 1
- 18.durak: KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU 1
- 19.durak: KÜÇÜK SANAYİ 2
- 20.durak: KÜÇÜK SANAYİ CAMİ 2
- 21.durak: KÜÇÜK SANAYİ 3
- 22.durak: KÜÇÜK SANAYİ 6
- 23.durak: ÇALI YOLU 4
- 24.durak: ÇALI YOLU 6
- 25.durak: ÇALI YOLU 5
- 26.durak: ÇALI YOLU 7
- 27.durak: ÇALI YOLU 8
- 28.durak: ÇALI YOLU 9
- 29.durak: ÇALI YOLU 11
- 30.durak: ÇALI YOLU 12
- 31.durak: ÇALI YOLU 13
- 32.durak: ÇALI YOLU 14
- 33.durak: YAYLACIK 11 (NİLÜFER)
- 34.durak: YAYLACIK 14 (NİLÜFER)
- 35.durak: YAYLACIK 2 (NİLÜFER)
- 36.durak: YAYLACIK 17 (NİLÜFER)
- 37.durak: YAYLACIK 3 (NİLÜFER)
- 38.durak: YAYLACIK 12 (NİLÜFER)
- 39.durak: YAYLACIK 5 (NİLÜFER)
- 40.durak: YAYLACIK 6 (NİLÜFER)
- 41.durak: YAYLACIK 8 (NİLÜFER)
- 42.durak: TAHTALI 7
- 43.durak: TAHTALI 6
- 44.durak: TAHTALI 3
- 45.durak: TAHTALI 14
- 46.durak: TAHTALI 4
- 47.durak: TAHTALI 10
- 48.durak: TAHTALI 12
- 49.durak: KAYAPA 1
- 50.durak: KAYAPA YOLU 1
- 51.durak: KAYAPA 8
- 52.durak: KAYAPA 2
- 53.durak: MEHMET AKİF ERSOY CD. 2
- 54.durak: KAYAPA 15
- 55.durak: KAYAPA 11
- 56.durak: KAYAPA 3
- 57.durak: KAYAPA SAĞLIK OCAĞI 1
- 58.durak: MAKSEMPINAR GİRİŞİ
- 59.durak: KAYAPA 4
- 60.durak: KAYAPA ÇEŞME BAŞI 1
- 61.durak: KAYAPA 5
- 62.durak: KAYAPA SANAYİ GİRİŞİ 1
- 63.durak: HASANAĞA YOLU 5
- 64.durak: HASANAĞA YOLU 3
- 65.durak: HASANAĞA YOLU 1
- 66.durak: HASANAĞA DÜĞÜN SALONU 1
- 67.durak: HASANAĞA SANAYİ İ.Ö.O. 2
- 68.durak: HASANAĞA MERKEZ 2
- 69.durak: HASANAĞA 3
- 70.durak: HASANAĞA 2 Dönüş Yönü
- 1.durak: HASANAĞA 2
- 2.durak: HASANAĞA 4
- 3.durak: HASANAĞA 4
- 4.durak: HASANAĞA MERKEZ 1
- 5.durak: HASANAĞA SANAYİ İ.Ö.O. 1
- 6.durak: HASANAĞA DÜĞÜN SALONU 2
- 7.durak: HASANAĞA YOLU 2
- 8.durak: HASANAĞA YOLU 4
- 9.durak: HASANAĞA YOLU 6
- 10.durak: KAYAPA SANAYİ GİRİŞİ 2
- 11.durak: KAYAPA ÇEŞME BAŞI 2
- 12.durak: KAYAPA 13
- 13.durak: KAYAPA SAĞLIK OCAĞI 2
- 14.durak: KAYAPA 12
- 15.durak: KAYAPA 14
- 16.durak: KAYAPA 10
- 17.durak: MEHMET AKİF ERSOY CD. 1
- 18.durak: KAYAPA 9
- 19.durak: KAYAPA 7
- 20.durak: KAYAPA YOLU 2
- 21.durak: KAYAPA 6
- 22.durak: TAHTALI 13
- 23.durak: TAHTALI 11
- 24.durak: TAHTALI 5
- 25.durak: TAHTALI 9
- 26.durak: TAHTALI 2
- 27.durak: TAHTALI 1
- 28.durak: TAHTALI 8
- 29.durak: YAYLACIK 18 (NİLÜFER)
- 30.durak: YAYLACIK 7 (NİLÜFER)
- 31.durak: YAYLACIK 9 (NİLÜFER)
- 32.durak: YAYLACIK 13 (NİLÜFER)
- 33.durak: YAYLACIK 4 (NİLÜFER)
- 34.durak: YAYLACIK 16 (NİLÜFER)
- 35.durak: YAYLACIK 15 (NİLÜFER)
- 36.durak: YAYLACIK 1 (NİLÜFER)
- 37.durak: YAYLACIK 10 (NİLÜFER)
- 38.durak: ÇALI YOLU 15
- 39.durak: ÇALI YOLU 16
- 40.durak: ÇALI YOLU 17
- 41.durak: ÇALI YOLU 18
- 42.durak: ÇALI YOLU 19
- 43.durak: AHISKA CD. 6
- 43.durak: ÇALI YOLU 20
- 44.durak: ÇALI YOLU 21
- 45.durak: ÇALI YOLU 22
- 46.durak: ÇALI YOLU 23
- 47.durak: ÇALI YOLU 24
- 48.durak: ÇALI YOLU 25
- 49.durak: ÇALI YOLU 26
- 50.durak: KÜÇÜK SANAYİ 4
- 51.durak: KÜÇÜK SANAYİ 5
- 52.durak: KÜÇÜK SANAYİ CAMİ 1
- 53.durak: KÜÇÜK SANAYİ 1
- 54.durak: KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU
- 55.durak: ATAEVLER İSTASYONU 2
- 56.durak: BEŞEVLER
- 57.durak: BEŞEVLER İSTASYONU 2
- 58.durak: FATİH SULTAN MEHMET İSTASYONU 2
- 59.durak: İZMİR YOLU 2
- 60.durak: NİLÜFER İSTASYONU 2
- 61.durak: CARREFOURSA 1
- 62.durak: JİMER HASTANESİ
- 63.durak: MİHRAPLI CD. 1
- 64.durak: MİHRAPLI CAMİ 1
- 65.durak: DİKKALDIRIM CD. 1
- 66.durak: DİKKALDIRIM CD. 2
- 67.durak: LEVAZIM 2
- 68.durak: 6. DEĞİRMEN SK. 2
- 69.durak: HAT CD. 1
- 70.durak: HAT CD. 2
- 71.durak: HAYRİ TOKAMAN A.T.L
- 72.durak: ACEMLER AKTARMA MERKEZİ PERON 14
Ücret Tarifeleri
Bilet Tipi | Fiyat |
---|---|
TAM ÜCRET | 13.5 TL |
İNDİRİMLİ | 12.5 TL |
ÖĞRENCİ | 7 TL |
Hat İçeriği: bursa hasanağa otobüs saatleri heykel otobüs saatleri
Yorum Yaz