Gaziantep, Otobüs Saatleri

B02 Mavikent İstasyon Gaziantep Otobüs Saatleri

B02 Mavikent İstasyon kalkış saatleri, B02 hareket saatleri, B02 Gaziantep otobüs saatleri, Gaziantep İstasyon Mavikent otobüs seferleri

Kalkış Yeri: MAVİKENT
06:00
07:00

Kalkış Yeri: İSTASYON
06:00
07:00


Hat İçeriği: şahin bey bozca köyü otobüs hareket saatleri b02 hareket saati gaziantep balıkesir ttm kampüs otobüs saatleri gaziantep b02 otobüs saatleri anayurt hastane otobüs saatleri motaş otobüs hareket saatleri YAYGIN 300 kayseri anayurt hastane otobüs saatleri izmir uşak otobüs seferleri gaziantep b2 otobus saatleri tekirdağ belediyesi öho 6 nolu hat saatleri
Son Güncelleme Zamanı: 25 Haziran 2019
Önemli Bilgilendirme: Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, yeni bir uygulamaya giderek sadece yaklaşan sefer saatlerinin bilgilerini paylaşmaya başlamıştır. Tam gün veya bir sonraki güne ait sefer saat paylaşımları sona erdiğinden ötürü sitemizde de sadece yaklaşan sefer saatleri yer almakta olup, gün boyu güncellenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


2 Yorum (En yeni yorum en üstte gösterilir.)

 • Bu yoruma cevap ver Reyyan 23 Ocak 2019 - 20:53

  Ötöbüsler çok geç geliyorlar

 • Bu yoruma cevap ver Nur 07 Aralık 2018 - 08:00

  Mavikentte oturan birisi olarak bu hattın gelmesi çok iyi fakat çok kalabalık oluyor keşke büyük bir otobüs verilse daha iyi olur.

 • Yorum Yaz

  - Kişisel hakaret, küfür ve siyaset içeren yorumlar yayınlanmaz.
  - Bu sayfalarda yayınlanan yorumların hepsi ziyaretçi görüşleridir. Onaylanan yorumlardan yorumu yazan ziyaretçi sorumludur, OtobusSaatleri.Net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  - Yorum yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.