969 Balçova Fahrettin Altay Aktarma kalkış saatleri, 969 hareket saatleri, 969 ESHOT otobüs saatleri, 969 Balçova F.Altay otobüs seferleri
GÜZERGAH : EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ-ATA CAD.
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
İş Günleri
BALÇOVA Kalkış
05:50
06:00
06:10
06:18
06:26
06:35
06:42
06:50
06:57
07:04
07:11
07:18
07:25
07:32
07:39
07:46
07:53
08:00
08:07
08:14
08:21
08:31
08:43
08:55
09:07
09:16
09:21
09:31
09:43
09:55
10:07
10:19
10:31
10:43
10:55
11:07
11:19
11:31
11:43
11:55
12:07
12:19
12:31
12:43
12:55
13:07
13:19
13:31
13:43
13:55
14:07
14:19
14:31
14:43
14:55
15:07
15:19
15:31
15:43
15:55
16:07
16:19
16:43
16:52
17:01
17:10
17:19
17:28
17:37
17:46
17:55
18:04
18:13
18:22
18:31
18:40
18:50
19:00
19:10
19:20
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:05
23:15
23:30
23:45
00:15
00:30
F.ALTAY AKT. Kalkış
06:05
06:15
06:25
06:35
06:45
06:55
07:05
07:12
07:20
07:27
07:34
07:41
07:48
07:55
08:00
08:05
08:10
08:15
08:25
08:30
08:42
08:54
09:06
09:18
09:30
09:42
09:54
10:06
10:18
10:30
10:42
10:54
11:06
11:18
11:30
11:42
11:54
12:06
12:18
12:30
12:42
12:54
13:06
13:18
13:30
13:42
13:54
14:06
14:18
14:30
14:42
14:54
15:06
15:18
15:30
15:42
15:54
16:11
16:20
16:29
16:38
16:47
16:56
17:05
17:14
17:23
17:32
17:41
17:50
17:59
18:08
18:17
18:26
18:35
18:44
18:53
19:02
19:11
19:20
19:30
19:40
19:50
20:05
20:20
20:35
20:50
21:05
21:20
21:35
21:50
22:05
22:20
22:35
22:50
23:05
23:15
23:30
23:45
00:00
00:20
00:40
01:05
Cumartesi
BALÇOVA Kalkış
06:00
06:10
06:20
06:30
06:40
06:50
06:59
07:08
07:16
07:25
07:33
07:42
07:50
07:59
08:07
08:16
08:25
08:34
08:43
08:53
09:03
09:13
09:25
09:37
09:49
10:01
10:13
10:25
10:37
10:49
11:01
11:13
11:25
11:37
11:49
12:01
12:13
12:25
12:37
12:49
13:01
13:13
13:25
13:37
13:49
14:01
14:13
14:25
14:37
14:49
15:01
15:13
15:25
15:37
15:49
16:01
16:13
16:25
16:35
16:45
16:55
17:05
17:15
17:25
17:35
17:45
17:55
18:05
18:15
18:25
18:35
18:45
18:55
19:05
19:15
19:25
19:40
19:55
20:10
20:25
20:40
20:55
21:10
21:25
21:40
21:55
22:10
22:25
22:45
23:05
23:25
23:45
00:05
00:25
F.ALTAY AKT. Kalkış
06:30
06:40
06:50
07:00
07:10
07:20
07:28
07:37
07:45
07:54
08:02
08:11
08:19
08:28
08:36
08:48
08:57
09:07
09:17
09:28
09:38
09:48
10:00
10:12
10:24
10:36
10:48
11:00
11:12
11:24
11:36
11:48
12:00
12:12
12:24
12:36
12:48
13:00
13:12
13:24
13:36
13:48
14:00
14:12
14:24
14:36
14:48
15:00
15:12
15:24
15:36
15:48
16:00
16:10
16:20
16:30
16:40
16:50
17:00
17:10
17:20
17:30
17:40
17:50
18:00
18:10
18:20
18:30
18:40
18:50
19:00
19:10
19:20
19:30
19:40
19:50
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:20
23:40
00:00
00:20
00:40
01:05
Pazar
BALÇOVA Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
08:58
09:10
09:22
09:34
09:46
09:58
10:10
10:22
10:34
10:46
10:58
11:10
11:22
11:34
11:46
11:58
12:10
12:22
12:34
12:46
12:58
13:10
13:22
13:34
13:46
13:58
14:10
14:22
14:34
14:46
14:58
15:10
15:22
15:34
15:46
15:58
16:10
16:22
16:34
16:46
16:58
17:10
17:22
17:34
17:46
17:58
18:10
18:22
18:34
18:46
18:58
19:10
19:22
19:34
19:46
19:58
20:10
20:20
20:38
20:56
21:14
21:32
21:50
22:08
22:26
22:44
23:02
23:20
23:38
23:56
00:14
00:32
F.ALTAY AKT. Kalkış
06:25
06:40
06:55
07:10
07:25
07:40
07:55
08:10
08:25
08:40
08:55
09:10
09:25
09:40
09:55
10:10
10:21
10:33
10:45
10:57
11:09
11:21
11:33
11:45
11:57
12:09
12:21
12:33
12:45
12:57
13:09
13:21
13:33
13:45
13:57
14:09
14:21
14:33
14:45
14:57
15:09
15:21
15:33
15:45
15:57
16:09
16:21
16:33
16:45
16:57
17:09
17:21
17:33
17:45
17:57
18:09
18:21
18:33
18:45
18:57
19:09
19:21
19:33
19:45
19:56
20:09
20:21
20:33
20:45
20:57
21:09
21:26
21:44
22:02
22:20
22:38
22:56
23:14
23:32
23:50
00:08
00:26
00:44
01:05
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (16)
- 1. Balçova Son Durak - 50176
- 2. Teleferik - 50174
- 3. Ekonomi Üniversitesi - 50172
- 4. Salih Dede Anadolu Lisesi - 50170
- 5. Çifte Selviler - 50168
- 6. Gümüş - 50166
- 7. Merkez Cami - 50159
- 8. Asmaaltı - 50165
- 9. Tatbikat Cami - 50150
- 10. Duygu - 50152
- 11. Kabristan - 50154
- 12. Ziya Gökalp - 50142
- 13. Barış - 50140
- 14. İkiztepe - 50138
- 15. Fahrettin Altay Meydan 3 - 51826
- 16. Fahrettin Altay Aktarma Merkezi - 51914
Hat İçeriği: 969 otobüs saatleri, 969 saatleri, fahrettin altay aktarma merkezi, 969 hareket saatleri, fahrettin altay aktarma merkezi nerede, f altay aktarma merkezi, 969 kalkis saatleri, izmir fahrettin altay aktarma merkezi, fahrettin altay aktarma merkezi telefon, 969 otobüs, 969 fahrettin altay, fahrettin altay aktarma merkezi telefon numarası
1 Yorum
Merhaba. Adnan menders havalimanından üçkuyular daki aktarım merkezinize kalkan otobüsün kalkış saatlerini ve havalimanında otobüsün nerden kalkış yaptığını ve biletlerini havalimanında nereden alabileceğime dair bilgi verirseniz çok sevinirim saygılar….