86 Barış Caddesi kalkış saatleri, 86 hareket saatleri, 86 ATUS otobüs saatleri, Konya 86 Barış Cad. Yazır Kültürpark otobüs seferleri
Hafta İçi
KÜLTÜRPARK 06:55 07:40 08:15 08:40 09:40 10:45 11:45 12:45 13:55 14:45 15:25 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:45 20:45 21:40 22:50 23:40 | YAZIR 06:15 06:55 07:30 07:55 08:55 10:00 11:00 12:00 13:10 14:00 14:40 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 19:00 20:00 21:00 22:10 23:00 |
Cumartesi
KÜLTÜRPARK 07:00 07:40 08:25 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:40 19:40 20:40 22:50 23:40 | YAZIR 06:20 07:00 07:45 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 14:50 15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 18:00 19:00 20:00 22:10 23:00 |
Pazar
KÜLTÜRPARK 07:55 08:55 09:25 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 21:10 22:10 23:10 | YAZIR 07:15 08:15 08:45 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:30 21:30 22:30 |
Hat İçeriği: 86 otobüs tarifesi
Yorum Yaz