7/B Fadıllı Küçük Sanayi kalkış saatleri, 7/B hareket saatleri, 7/B Burulaş otobüs saatleri, Bursa 7B Fadıllı Küçük Sanayi otobüs seferleri
7B Bursa Gidiş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|---|---|---|---|---|---|
07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:00:00 | 07:45:00 |
08:15:00 | 08:15:00 | 08:15:00 | 08:15:00 | 08:15:00 | 08:15:00 | 20:45:00 |
12:40:00 | 12:40:00 | 12:40:00 | 12:40:00 | 12:40:00 | 12:40:00 | |
17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:10:00 | 17:00:00 | |
19:40:00 | 19:40:00 | 19:40:00 | 19:40:00 | 19:40:00 | 19:15:00 | |
20:45:00 | 20:45:00 | 20:45:00 | 20:45:00 | 20:45:00 | 20:45:00 |
7B Bursa Dönüş Otobüs Saatleri
Pzt | Sa | Çrş | Prş | Cu | Cmt | Paz |
---|---|---|---|---|---|---|
07:35:00 | 07:35:00 | 07:35:00 | 07:35:00 | 07:35:00 | 07:35:00 | 20:10:00 |
12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | 12:00:00 | |
16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | 16:30:00 | |
18:50:00 | 18:50:00 | 18:50:00 | 18:50:00 | 18:50:00 | 18:25:00 | |
20:10:00 | 20:10:00 | 20:10:00 | 20:10:00 | 20:10:00 | 20:10:00 |
7B Gidiş & Dönüş Geçtiği Duraklar
-
Gidiş Yönü
- 1.durak: FADILLI
- 2.durak: AKÇALAR 3
- 3.durak: AKÇALAR BELEDİYE DURAĞI
- 4.durak: AKÇALAR 4
- 5.durak: ÇİĞDEMLİK CD. 1
- 6.durak: ÇİĞDEMLİK CD. 2
- 7.durak: AKÇALAR ATATÜRK CD. 1
- 8.durak: HASANAĞA SANAYİ 1
- 9.durak: HASANAĞA SANAYİ 5
- 10.durak: HASANAĞA SANAYİ 9
- 11.durak: HASANAĞA 4
- 12.durak: HASANAĞA MERKEZ 1
- 13.durak: ORHANGAZİ CD. 4 (NİLÜFER)
- 14.durak: REZENE SK. 2
- 15.durak: YILDIZ ÇİÇEĞİ SK. 2
- 16.durak: YILDIZ ÇİÇEĞİ SK. 3
- 17.durak: 1. ALIÇ SK. 2
- 18.durak: 1. ALIÇ SK. 4
- 19.durak: MÜMİN GENÇOĞLU BLV. 3
- 20.durak: MÜMİN GENÇOĞLU BLV. 1
- 21.durak: TUNA İMAM HATİP ORTAOKULU 1
- 22.durak: ATATÜRK BLV. 6
- 23.durak: ATATÜRK BLV. 4
- 24.durak: ATATÜRK BLV. 2
- 25.durak: GÖRÜKLE SANAYİ 1
- 26.durak: İZMİR YOLU 5
- 27.durak: İZMİR YOLU 6
- 28.durak: İZMİR YOLU 9
- 29.durak: ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İSTASYONU 2
- 30.durak: İZMİR YOLU 7
- 31.durak: ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PERON 6 Dönüş Yönü
- 1.durak: ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PERON 6
- 2.durak: İZMİR YOLU 8
- 3.durak: İZMİR YOLU 3
- 4.durak: İZMİR YOLU 4
- 5.durak: GÖRÜKLE SANAYİ 2
- 6.durak: GÖKÇE YOL AYRIMI
- 7.durak: MİNTEKS 1
- 8.durak: BAŞKÖY 2
- 9.durak: BAŞKÖY 4
- 10.durak: BAŞKÖY 6
- 11.durak: AKÇALAR 9
- 12.durak: AKÇALAR 7
- 13.durak: AKÇALAR 5
- 14.durak: AKÇALAR 1
- 15.durak: AKÇALAR 2
- 16.durak: FADILLI
Ücret Tarifeleri
Bilet Tipi | Fiyat |
---|---|
TAM ÜCRET | 13.5 TL |
İNDİRİMLİ | 12.5 TL |
ÖĞRENCİ | 7 TL |
Yorum Yaz