213 İsabeyli Devlet Hastanesi Sümerpark kalkış saatleri, İsabeyli Devlet Hastanesi Sümerpark gidiş dönüş güzergâhı, 213 hareket saatleri, 213 Aydın otobüs saatleri, 213 Aydın İsabeyli Devlet Hastanesi Sümerpark otobüs seferleri
Isabeyli’den-Sümerpark'a Gidis: Isabeyli Kampüs(Mazlak Sk.)-Atatürk Blv.-Fatih Sultan Mehmet Cd.-Ordu Cd.-Atatürk Bul.-Nazilli Devlet Hastanesi-Atatürk Bul.-Hürriyet Cad.-Nazilli-Bozdogan Yolu-Sümer Kampüs KYK
Sümerpark'tan –Isabeyli’ye Dönüs: Sümer Kampüs KYK-Bozdogan-Nazilli Yolu-Hürriyet Cad.-Atattürk Bul.-Nazilli Devlet Hastanesi-Atatürk Bul.-Ordu Cd..-Fatih Sultan Mehmet Cd.-Atatürk Cd.-Isabeyli Kampüs(Mazlak Sk.)
213 ISABEYLI - DEVLET HASTANESI - SÜMERPARK | ||||
KULLAN AT KART | TAM | İNDİRİMLİ | ||
ISABEYLI - SÜMERPARK | 1 BİNİŞ | 11,00 TL | 6,80 TL | SÜMERPARK -ISABEYLI |
213 İSABEYLİ - NAZİLLİ DEVLET HASTANESİ - SÜMERPARK | |||||
İSABEYLİ | SÜMER | ||||
HAFTAİÇİ | Cmt | Paz | HAFTAİÇİ | Cmt | Paz |
07:10 | 08:05 | 08:05 | 07:10 | 07:10 | 07:10 |
07:30 |
09:50 | 09:50 | 08:00 | 08:50 | 08:50 |
08:05 | 12:00 | 12:00 |
08:20 |
10:40 | 10:40 |
09:00 | 14:05 | 14:05 | 08:50 | 13:05 | 13:05 |
09:20 | 15:55 | 15:55 | 09:50 | 14:55 | 14:55 |
09:50 | 17:45 | 17:45 | 10:10 | 16:45 | 16:45 |
11:10 | 19:30 | 19:30 | 10:40 | 18:35 | 18:35 |
12:00 | 21:30 | 21:30 | 12:00 | 20:30 | 20:30 |
13:00 | 13:05 | ||||
14:05 | 13:50 | ||||
14:30 | 14:55 | ||||
14:50 | 15:30 | ||||
15:55 |
15:50 |
||||
16:20 | 16:45 | ||||
16:40 | 17:30 | ||||
17:15 | 18:35 | ||||
17:45 | 19:30 | ||||
18:30 | 20:30 | ||||
19:30 | 21:30 | ||||
20:30 | |||||
21:30 | |||||
22:10 |
Hat İçeriği: 213 Sarı Otobüs Saatleri, 213 Sarı Otobüs Saatleri güncel
Yorum Yaz