74 Yenigün Mahallesi Konak kalkış saatleri, 74 hareket saatleri, 74 otobüs saatleri
GÜZERGAH : İNKILAP İST.- KOŞU YOLU
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için alınan önlemler.
İş Günleri
YENİGÜN MAH. Kalkış
06:00
06:15
06:27
06:34
06:41
06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:40
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:40
08:50
09:04
09:22
09:40
09:58
10:16
10:34
10:52
11:10
11:28
11:46
12:04
12:22
12:40
12:58
13:16
13:34
13:52
14:10
14:28
14:46
15:04
15:22
15:40
15:58
16:16
16:34
16:51
17:07
17:25
17:41
18:00
18:19
18:34
18:48
19:03
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:25
22:50
23:20
ŞİRİNYER AKT. Kalkış
06:35
06:50
07:02
07:10
07:25
07:35
07:45
07:55
08:05
08:15
08:25
08:35
08:45
09:00
09:18
09:36
09:54
10:12
10:30
10:48
11:06
11:24
11:42
12:00
12:18
12:36
12:54
13:12
13:30
13:48
14:06
14:24
14:42
15:00
15:18
15:36
15:54
16:12
16:30
16:48
17:04
17:24
17:42
17:58
18:14
18:30
18:50
19:09
19:24
19:37
19:50
20:05
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:30
00:00
Cumartesi
YENİGÜN MAH. Kalkış
06:00
06:21
06:41
07:01
07:20
07:40
08:00
08:20
08:40
09:00
09:20
09:42
10:04
10:26
10:45
11:10
11:32
11:54
12:16
12:38
13:00
13:22
13:44
14:06
14:28
14:50
15:12
15:34
15:56
16:18
16:40
17:02
17:24
17:46
18:08
18:30
18:52
19:14
19:40
20:05
20:30
20:55
21:20
21:45
22:10
22:35
23:00
23:25
ŞİRİNYER AKT. Kalkış
06:40
07:00
07:20
07:40
08:00
08:20
08:40
09:02
09:24
09:46
10:08
10:30
10:52
11:14
11:36
11:58
12:20
12:42
13:04
13:26
13:48
14:10
14:32
14:54
15:16
15:38
16:00
16:22
16:44
17:06
17:28
17:50
18:12
18:34
18:56
19:18
19:40
20:02
20:24
20:46
21:10
21:35
22:00
22:25
22:50
23:15
23:40
00:00
Pazar
YENİGÜN MAH. Kalkış
03:30
04:30
05:30
06:35
07:05
07:33
07:56
08:20
08:43
09:07
09:30
09:55
10:20
10:45
11:10
11:35
12:00
12:25
12:50
13:15
13:40
14:05
14:30
14:55
15:20
15:40
16:00
16:20
16:40
17:00
17:20
17:40
18:00
18:20
18:40
19:00
19:17
19:44
20:11
20:38
21:05
21:32
21:59
22:26
22:53
23:20
ŞİRİNYER AKT. Kalkış
04:00
05:00
06:00
07:21
07:44
08:08
08:31
08:55
09:18
09:42
10:10
10:35
11:00
11:25
11:50
12:15
12:40
13:05
13:30
13:55
14:20
14:45
15:10
15:35
16:00
16:20
16:40
17:00
17:20
17:40
18:00
18:20
18:40
19:00
19:20
19:40
20:05
20:30
20:51
21:18
21:45
22:12
22:39
00:00
23:06
23:33
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (30)
- 1. İrfan Nadir İlkokulu - 40186
- 2. Osman Bey Anadolu Lisesi - 40365
- 3. Gökkuşağı - 40366
- 4. Göksu Pazaryeri - 40362
- 5. Recep Ersayın İlkokulu - 40360
- 6. Özel Sağlık - 40358
- 7. Göksu - 40356
- 8. Zencefil - 40266
- 9. Erguvan - 40388
- 10. Akasma - 40330
- 11. Üçyol - 40328
- 12. Çiçek - 40327
- 13. Çiftlik - 40324
- 14. Köşe - 40322
- 15. Buca Moda Konutları - 40319
- 16. Eski Son Durak - 40318
- 17. Sağlık Ocağı - 41300
- 18. Nazım Hikmet Parkı - 41298
- 19. Yenigün Muhtar - 41296
- 20. Ali Kuşçu İlkokulu - 40244
- 21. Barış - 40242
- 22. Çevik Bir - 40736
- 23. Buca Devlet Hastanesi - 40734
- 24. Harp İş Sitesi - 40222
- 25. 30 Ağustos İlköğretim Okulu - 40220
- 26. Ensar Cami - 40217
- 27. Ata - 40216
- 28. Şirinyer Parkı - 40160
- 29. Şirinyer İstasyonu - 40153
- 30. Şirinyer Saha - 40198
Hat İçeriği: izmir 74 otobüs saatleri, 74 kalkıs saatleri, 74 hareket saati, 74 otobüs saatleri izmir, as 74 otobüs saatleri, 74 otobüs, 74 numara otobüs saatleri, yenigün mahallesi otobüs saatleri, 74 nolu otobus saatleri, 74 otobüs saati, 74 otobüs hareket saatleri, izmir 74 nolu otobüs saatleri, 74 ün hareket saatleri, 74 yenigun mah otobus saatleri, 74 yenigün şirinyer aktarma otobüs saatleri