671 Narlıdere Tınaztepe kalkış saatleri, 671 hareket saatleri, 671 otobüs saatleri
GÜZERGAH : AKINCILAR MAH.- CENNETÇEŞME - ÇEVREYOLU
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
İş Günleri
ŞİRİNYER AKTARMA Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:40
06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:40
07:52
08:05
08:19
08:33
08:47
09:01
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:42
16:54
17:06
17:18
17:29
17:40
17:51
18:02
18:14
18:31
18:48
19:05
19:23
19:41
19:59
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:05
23:20
23:40
00:00
F.ALTAY AKT. Kalkış
06:00
06:20
06:41
06:55
07:10
07:20
07:30
07:40
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:40
08:50
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:29
15:43
15:56
16:09
16:22
16:35
16:48
17:02
17:16
17:30
17:45
17:59
18:13
18:28
18:43
18:58
19:15
19:32
19:49
20:05
20:20
20:32
20:44
20:57
21:14
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:20
23:40
00:00
Cumartesi
ŞİRİNYER AKTARMA Kalkış
06:00
06:25
06:45
07:00
07:15
07:30
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:15
09:30
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:16
13:32
13:48
14:04
14:20
14:36
14:52
15:08
15:24
15:40
15:56
16:12
16:28
16:44
17:00
17:16
17:32
17:48
18:04
18:20
18:36
18:52
19:09
19:26
19:43
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:35
00:00
F.ALTAY AKT. Kalkış
06:00
06:20
06:40
07:00
07:14
07:28
07:42
07:56
08:10
08:25
08:40
08:55
09:10
09:25
09:40
09:55
10:10
10:25
10:40
10:55
11:10
11:25
11:40
11:55
12:10
12:25
12:40
12:55
13:10
13:27
13:44
14:01
14:18
14:35
14:52
15:08
15:24
15:40
15:56
16:12
16:28
16:44
17:00
17:16
17:32
17:48
18:04
18:20
18:36
18:52
19:08
19:24
19:40
19:55
20:10
20:25
20:40
20:55
21:10
21:25
21:40
21:55
22:10
22:25
22:40
23:00
23:20
23:40
00:00
Pazar
ŞİRİNYER AKTARMA Kalkış
06:00
06:21
06:42
07:03
07:24
07:45
08:06
08:27
08:48
09:09
09:30
09:50
10:10
10:30
10:50
11:10
11:30
11:50
12:10
12:30
12:50
13:10
13:30
13:50
14:10
14:30
14:50
15:10
15:30
15:50
16:10
16:30
16:50
17:10
17:30
17:50
18:10
18:30
18:50
19:10
19:30
19:50
20:10
20:30
20:50
21:10
21:30
21:50
22:10
22:30
22:50
23:10
23:30
00:00
F.ALTAY AKT. Kalkış
06:05
06:35
07:00
07:20
07:40
08:00
08:20
08:40
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
16:00
16:20
16:40
17:00
17:20
17:40
18:00
18:20
18:40
19:00
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:20
23:40
00:00
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (34)
- 1. Şirinyer Aktarma - 41175
- 2. Nato 1 - 40137
- 3. Şirinyer Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi - 40141
- 4. Akıncılar Cami - 40143
- 5. Akıncılar Merkez - 40145
- 6. İzban Koşu Durağı - 40175
- 7. Hat Boyu - 40711
- 8. Hat Boyu 2 - 40703
- 9. Mobilyacılar - 40707
- 10. Ptt Karabağlar Dağıtım Toplama Merkezi - 40705
- 11. Kaymakkuyu 2 - 12623
- 12. Bahar Yıldırım İlkokulu - 12629
- 13. 2 Nolu Çağdaş Kahraman Sağlık Ocağı - 12633
- 14. Hasan Ali Yücel Parkı - 12639
- 15. İlkkurşun Anadolu Lisesi - 12641
- 16. Trafo - 12625
- 17. Karanfil - 12617
- 18. Çamlık Yol Ayrımı - 12621
- 19. Kuyu - 12215
- 20. Yıkık Cami 2 - 12509
- 21. Briketçi - 12461
- 22. Umut Mahallesi Köprü - 12463
- 23. Küçük Trafo - 12465
- 24. Çakırtepe - 12467
- 25. Ali Fuat Erden Mahallesi Muhtarlığı - 12469
- 26. Memiş Kahya - 12471
- 27. Güzel İzmir Cami - 12473
- 28. Toprak - 12475
- 29. Meşale - 10562
- 30. Moda - 14500
- 31. Adnan Saygun Sanat Merkezi - 10199
- 32. Hava Hastanesi - 10177
- 33. Fahrettin Altay Meydan 3 - 51826
- 34. Fahrettin Altay Aktarma Merkezi - 51934
Hat İçeriği: 671 saatleri, 671 hareket saatleri, 671 kalkış saatlerı, izmir 671 otobüs saatleri, 671 eshot saatleri, narlıdere buca otobüs saatleri, 671 hareket saati, 671 otobüs saatleri izmir, buca narlıdere otobüs saatleri, 671 güzergahı, 671 otobüs hareket saatleri, 671 güzergah, narlıdere tınaztepe otobüs saatleri, 671 sefer saatleri, 671 NARLIDERE TINAZTEPE