662 Cengizhan Kemer kalkış saatleri, 662 hareket saatleri, 662 otobüs saatleri
GÜZERGAH : ADLİYE - MERSİNLİ - YENİŞEHİR HASTANELER
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
İş Günleri
CENGİZHAN Kalkış
06:05
06:35
07:03
07:31
08:00
08:30
09:00
09:40
10:20
11:00
11:40
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:25
KEMER AKT. Kalkış
07:05
07:33
08:01
08:40
09:20
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:05
16:35
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:20
Cumartesi
CENGİZHAN Kalkış
06:10
06:35
06:58
07:22
07:46
08:10
08:34
09:05
09:40
10:13
10:44
11:17
11:50
12:23
12:56
13:29
14:02
14:35
15:08
15:41
16:15
16:50
17:25
18:00
18:33
19:10
KEMER AKT. Kalkış
07:00
07:24
07:48
08:12
08:36
09:00
09:24
09:54
10:27
11:00
11:33
12:06
12:39
13:12
13:45
14:18
14:51
15:24
15:57
16:30
17:05
17:40
18:15
18:50
19:25
20:00
Pazar
CENGİZHAN Kalkış
06:10
06:45
07:30
08:15
09:00
09:45
10:30
11:15
12:00
12:45
13:30
14:15
15:00
15:45
16:30
17:15
18:00
18:45
KEMER AKT. Kalkış
06:50
07:30
08:15
09:00
09:45
10:30
11:15
12:00
12:45
13:30
14:15
15:00
15:45
16:30
17:15
18:00
18:45
19:30
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (39)
- 1. Cengizhan Son Durak - 31082
- 2. Borsa Okulu Eski Sondurak - 31140
- 3. Yeşil Ulu Cami - 31138
- 4. Yasemin - 31080
- 5. Sağlık Ocağı - 31078
- 6. Cengizhan Yetmiş Beşinci Yıl Lisesi - 31070
- 7. Yetmiş Beşinci Yıl Parkı - 31068
- 8. Birkent 2 - 31072
- 9. Birkent - 31066
- 10. Durmuş Yaşar İlköğretim Okulu - 31064
- 11. Alpaslan - 31062
- 12. PTT Santral - 31048
- 13. Alparslan Mahallesi Muhtarlık - 31046
- 14. Taş Ocağı - 30996
- 15. Mavi Köşe - 30994
- 16. Adil Akçamlı - 30992
- 17. Köprü - 30998
- 18. Bayraklı Çamlık - 20055
- 19. Bayraklı Üst Geçit - 20134
- 20. Piyale - 30956
- 21. Smyrna - 30290
- 22. Manas - 30286
- 23. Bayraklı Depo - 30284
- 24. Halide Edip Adıvar - 30282
- 25. Adliye - 30280
- 26. Üçüncü Sanayi - 30140
- 27. Stadyum İstasyon - 30136
- 28. Mersinli - 30134
- 29. Çamdibi Sağlık Ocağı - 30132
- 30. Taç Sanayi - 30130
- 31. Birinci Sanayi Sitesi - 30128
- 32. Miralay Fethi Bey - 30124
- 33. Ağır Bakım - 32243
- 34. Halkapınar İZSU - 10370
- 35. Yenişehir PTT - 10368
- 36. Tepecik Doğum Hastanesi - 10366
- 37. Ziya Gökalp Ortaokulu - 10364
- 38. Eşref Paşa Hastanesi - 10362
- 39. Kemer Aktarma Merkezi - 13345
Hat İçeriği: 662 otobüs saatleri, 662 hareket saatleri, 662 saatleri, ızmir 662 otobüs saatleri, 662 cengizhan kemer, 662 kalkış saatleri, cengizhan kemer otobüs saatleri, eshot 662 hareket saatleri, 662 cengizhan, izmir 662, 662 eshot saatleri, 662 cengizhan kemer saatleri, 662 nin saatleri