477 Nafiz Gürman Halkapınar Metro 2 kalkış saatleri, 477 hareket saatleri, 477 ESHOT otobüs saatleri, 477 İzmir Nafiz Gürman Halkapınar Metro 2 otobüs seferleri
GÜZERGAH : GÜMÜŞPALA - NALDÖKEN - ALTINYOL
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
İş Günleri
NAFİZ GÜRMAN Kalkış
06:05
06:17
06:30
06:40
06:48
06:55
07:03
07:11
07:19
07:27
07:35
07:42
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:40
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
16:00
16:20
16:39
16:48
16:58
17:08
17:18
17:28
17:38
17:48
17:58
18:08
18:18
18:28
18:40
18:52
19:04
19:18
19:35
20:05
20:35
21:05
21:35
22:05
22:40
23:10
HALKAPINAR METRO 2 Kalkış
06:40
06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:39
07:48
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
15:58
16:08
16:18
16:28
16:38
16:48
16:58
17:08
17:18
17:28
17:38
17:48
17:58
18:08
18:18
18:28
18:38
18:48
18:58
19:08
19:20
19:32
19:44
19:58
20:20
20:50
21:20
21:50
22:20
22:50
23:25
00:00
Cumartesi
NAFİZ GÜRMAN Kalkış
06:05
06:17
06:30
06:40
06:50
07:00
07:08
07:16
07:24
07:32
07:40
07:50
08:00
08:10
08:20
08:30
08:40
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
16:00
16:20
16:39
16:48
16:58
17:08
17:18
17:28
17:38
17:48
17:58
18:08
18:18
18:28
18:38
18:48
18:58
19:08
19:18
19:35
20:05
20:35
21:05
21:35
22:05
22:40
23:10
HALKAPINAR METRO 2 Kalkış
06:40
06:50
07:00
07:10
07:20
07:30
07:39
07:48
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
09:20
09:40
10:00
10:20
10:40
11:00
11:20
11:40
12:00
12:20
12:40
13:00
13:20
13:40
14:00
14:20
14:40
15:00
15:20
15:40
15:58
16:08
16:18
16:28
16:38
16:48
16:58
17:08
17:18
17:28
17:38
17:48
17:58
18:08
18:18
18:28
18:38
18:48
18:58
19:08
19:18
19:28
19:38
19:48
20:00
20:20
20:50
21:20
21:50
22:20
22:50
23:25
00:00
Pazar
NAFİZ GÜRMAN Kalkış
06:20
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:10
10:30
10:50
11:08
11:26
11:44
12:02
12:20
12:38
12:56
13:14
13:32
13:50
14:08
14:26
14:44
15:02
15:20
15:38
15:56
16:14
16:32
16:50
17:08
17:26
17:44
18:02
18:20
18:38
18:56
19:14
19:32
19:50
20:15
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:20
HALKAPINAR METRO 2 Kalkış
06:50
07:20
07:50
08:20
08:50
09:20
09:50
10:20
10:50
11:08
11:26
11:44
12:02
12:20
12:38
12:56
13:14
13:32
13:50
14:08
14:26
14:44
15:02
15:20
15:38
15:56
16:14
16:32
16:50
17:08
17:26
17:44
18:02
18:20
18:38
18:56
19:14
19:32
19:50
20:10
20:30
20:50
21:10
21:30
21:50
22:10
22:30
22:50
23:10
23:30
00:00
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (31)
- 1. Nafiz Gürman - 20700
- 2. Orkide - 20536
- 3. Kayalık - 20532
- 4. Nafiz Gürman Eski Son Durak - 20530
- 5. Vali Namık Kemal İlköğretim Okulu - 20528
- 6. Nuri Atik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 20526
- 7. Gümüşpala Lisesi - 20524
- 8. Gümüşpala Ticaret Lisesi - 20516
- 9. Karşıyaka Endüstri Meslek Lisesi - 20518
- 10. Nafiz Gürman Muhtarlık - 20520
- 11. Gümüşpala Su Deposu - 20456
- 12. Gümüşpala Merkez - 20454
- 13. Emek - 20452
- 14. Muhtar - 20450
- 15. Gümüşpala Kahveler - 20448
- 16. Çam - 20420
- 17. Naldöken İtfaiye - 20418
- 18. Naldöken - 20062
- 19. Turan - 20060
- 20. Bayraklı Çamlık - 20058
- 21. Bayraklı Park - 20056
- 22. Bayraklı İstasyon - 20054
- 23. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü - 20052
- 24. Körfez - 20050
- 25. Makine Mühendisleri Odası - 20048
- 26. Salhane İş Merkezi - 20046
- 27. Zafer Payzın Kavşağı - 20044
- 28. Egem - 20042
- 29. Çınarlı Hastanesi - 20040
- 30. Altınyağ - 11890
- 31. Halkapınar 2 - 10492
Hat İçeriği: 77 nafiz gürman otobüs saatleri, 477 nafiz gürman otobüs saatleri, 477 otobus, 477 nafiz gürman, 477 otobus saatı, 477 kalkış saatleri, izmir 477 otobüs saatleri, 477 hareket saati, 477 otobüs saatleri izmir, 477 gümüşpala, 477 izmir hareket saati, 477 sefer saatleri, 477 otobüs kalkış saatleri, izmir 477, izmir otobüs saatleri 477