19 Şehitler Konak kalkış saatleri, 19 hareket saatleri, 19 otobüs saatleri
GÜZERGAH : BASIN SİTESİ-ATATÜRK EĞT. ARŞ.HAST.- ÜÇYOL
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
HATTIMIZ RİNG HAT OLUP KONAKTAN SAAT UYGULAMASI YOKTUR
İş Günleri
ŞEHİTLER Kalkış
06:00
06:15
06:30
06:41
06:52
07:03
07:14
07:25
07:36
07:47
07:58
08:09
08:20
08:31
08:45
08:59
09:13
09:28
09:44
10:00
10:16
10:32
10:48
11:04
11:20
11:36
11:52
12:08
12:24
12:40
12:56
13:12
13:28
13:44
14:00
14:16
14:32
14:48
15:04
15:20
15:36
15:52
16:08
16:24
16:40
16:52
17:04
17:16
17:28
17:40
17:52
18:04
18:16
18:28
18:40
18:52
19:04
19:20
19:40
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:45
23:00
23:30
KONAK Kalkış
Cumartesi
ŞEHİTLER Kalkış
06:00
06:20
06:35
06:49
07:03
07:17
07:31
07:45
07:59
08:13
08:27
08:42
08:57
09:12
09:27
09:42
09:57
10:12
10:27
10:42
10:57
11:12
11:27
11:42
11:57
12:12
12:27
12:42
12:57
13:12
13:27
13:42
13:57
14:12
14:27
14:42
14:57
15:12
15:27
15:42
15:57
16:12
16:27
16:42
16:57
17:12
17:27
17:42
17:57
18:12
18:27
18:42
18:57
19:12
19:27
19:42
20:00
20:20
20:40
21:00
21:20
21:40
22:00
22:20
22:40
23:00
23:30
KONAK Kalkış
Pazar
ŞEHİTLER Kalkış
06:20
06:45
07:05
07:25
07:45
08:05
08:25
08:45
09:05
09:29
09:53
10:17
10:41
11:05
11:29
11:53
12:17
12:41
13:05
13:29
13:53
14:17
14:41
15:05
15:29
15:53
16:17
16:41
17:05
17:29
17:53
18:17
18:41
19:05
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
03:30
04:50
KONAK Kalkış
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (21)
- 1. Şehitler - 12421
- 2. Fırın - 12422
- 3. Yokuş - 12420
- 4. Şehit Üsteğmen Sadullah Sever İlkokulu - 12350
- 5. Esendere - 12348
- 6. Maliyeciler - 12346
- 7. Mermerci - 12344
- 8. Karabağlar Halk Eğitim Merkezi - 12342
- 9. Hasan Tahsin - 12340
- 10. Şehit Halit Taş Ortaokulu - 12364
- 11. Basın Sitesi - 12278
- 12. Yeşilyurt Huzurevi - 12276
- 13. Yeşilyurt Devlet Hastanesi - 12274
- 14. Yeşilyurt Çeşme - 12272
- 15. Karabağlar Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 12270
- 16. Yeşilyurt İtfaiye - 12268
- 17. Üçyol Metro - 10252
- 18. Altıntaş - 10248
- 19. Bayramyeri - 10246
- 20. Kız Yurdu - 10240
- 21. Etnografya Müzesi - 10242
Hat İçeriği: 19 otobüs saatleri izmir, 19 numara otobüs saatleri izmir, 19 şehitler konak, 19 sehıtler otobus saatleri, 19 şehitler, izmir 19 otobüs saatleri, 19 şehitler-konak, izmir 19 hareket saatleri, şehitler konak otobüs saatleri, 19 saatleri izmir, izmir 19 numaralı otobüs saatleri, sehıtler otobüs saatleri, izmir 19 numara hareket saatleri, 19 hareket saatlerı ızmır, 19 şehit