16 Pendik Kadıköy kalkış saatleri, 16 hareket saatleri, 16 İETT otobüs saatleri
NOTLAR |
Kırmızı renkli seferler ÖHO ve OAŞ; siyah renkli seferler İETT’ye aittir.
PENDİK KALKIŞ | ||
---|---|---|
İş Günleri | Cumartesi | Pazar |
05:45 | 05:40 | 05:40 |
06:40 | 07:00 | 07:00 |
08:00 | 08:00 | 08:00 |
09:10 | 09:00 | 09:10 |
10:30 | 10:30 | 10:20 |
12:10 | 12:00 | 11:30 |
13:20 | 13:30 | 12:40 |
15:10 | 15:00 | 13:50 |
16:20 | 16:30 | 15:00 |
17:50 | 18:00 | 16:20 |
19:30 | 19:30 | 17:40 |
20:50 | 21:00 | 19:00 |
KADIKÖY KALKIŞ | ||
---|---|---|
İş Günleri | Cumartesi | Pazar |
07:20 | 07:20 | 07:20 |
08:30 | 08:40 | 08:20 |
10:10 | 10:00 | 09:30 |
11:00 | 11:00 | 10:40 |
12:20 | 12:30 | 11:50 |
14:20 | 14:00 | 13:00 |
15:30 | 15:30 | 14:20 |
17:00 | 17:00 | 15:40 |
18:40 | 18:30 | 17:00 |
20:00 | 20:00 | 18:20 |
21:30 | 21:30 | 19:40 |
22:40 | 22:30 | 21:00 |
–>16_16-pendik-kadikoy-otobus-saatleri]
Hat İçeriği: 16 otobüs saatleri, 16 saatleri, 16 numara otobüs saatleri, pendik otobüs saatleri, kadıköy pendik otobüs saatleri, 16 otobüs güzergahı, 16 nolu otobüs saatleri, 16 pendik kadıköy hareket saatleri, 16 otobüs, 16 kadıköy pendik otobüs saatleri, 16 numara saatleri, 16 numaralı otobüs saatleri, 16 A otobus saatleri, 16 kadıkoy pendik, 16 kalkış saatleri
Sponsorlu Bağlantılar