156 Sağlık Ocağı Konak kalkış saatleri, 156 hareket saatleri, 156 otobüs saatleri
GÜZERGAH : KARABAĞLAR - HALİDE EDİP ADIVAR BULV.
Tarife : A TARİFESİ (MERKEZ)
İş Günleri
SAĞLIK OCAĞI Kalkış
06:10
06:35
07:00
07:25
07:50
08:15
08:40
09:35
10:55
12:15
13:35
14:55
16:15
17:05
17:45
18:25
19:05
20:20
21:30
22:40
ÜÇYOL METRO Kalkış
06:50
07:15
07:40
08:05
08:30
09:00
10:20
11:40
13:00
14:20
15:40
16:30
17:10
17:50
18:30
19:10
19:50
21:00
22:10
23:20
Cumartesi
SAĞLIK OCAĞI Kalkış
06:40
08:00
09:20
10:40
12:05
13:30
14:50
16:10
17:30
18:50
20:10
21:20
22:30
ÜÇYOL METRO Kalkış
07:20
08:40
10:00
11:20
12:50
14:10
15:30
16:50
18:10
19:30
20:45
21:55
23:05
Pazar
SAĞLIK OCAĞI Kalkış
06:40
08:00
09:20
10:40
12:05
13:30
14:50
16:10
17:30
18:50
20:10
21:20
22:30
ÜÇYOL METRO Kalkış
07:20
08:40
10:00
11:20
12:50
14:10
15:30
16:50
18:10
19:30
20:45
21:55
23:05
Belirtilen seferin ESHOT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZULAŞ araçları tarafından yapılacağını belirtir
Belirtilen seferin İZTAŞIT araçları tarafından yapılacağını belirtir
Tüm araçlarımız tekerlekli sandalye kullanan bir yolcu için uygundur
Tekerlekli sandalye kullanan iki yolcu için uygundur
Sadece bisiklet ikonu olan seferlerde bisiklet taşıma aparatı vardır
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
GEÇTİĞİ DURAKLAR (23)
- 1. Çamlık - 12833
- 2. Peker - 16441
- 3. Sağlık Ocağı - 12856
- 4. Tepe - 12854
- 5. Trafo - 12852
- 6. Demirci - 12850
- 7. Karabağlar Sağlık Ocağı - 12848
- 8. Ana Sağlığı - 12818
- 9. Karabağlar Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - 12604
- 10. Sinan Cami - 12602
- 11. Bademlik - 12600
- 12. Karabağlar Briketçi - 12598
- 13. Kasap - 12596
- 14. Kaymakkuyu 2 - 12622
- 15. Kaymakkuyu - 10632
- 16. Çitlenbik - 10630
- 17. Orcaner - 10628
- 18. Hasan Hüseyinler - 10626
- 19. Elka - 10618
- 20. Spotçular - 12263
- 21. Çevik Kuvvet - 12257
- 22. Bahçelievler - 12259
- 23. Üçyol Aktarma - 10308
Hat İçeriği: 156 otobüs saatleri izmir, 156 SAATLERI, 156 hareket saatleri, 156 saglık ocagı, izmir 156 otobüs saatleri, 156 sağlik ocaği konak, 156 sağlık ocağı otobüs saatleri, 156otobus saatleri, 156 otobüs saati