Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > İstanbul, Otobüs Saatleri > 89m Marmara Sanayi Sitesi Zeytinburnu Metro Otobüs Saatleri


89m Marmara Sanayi Sitesi Zeytinburnu Metro Otobüs Saatleri

89m Marmara Sanayi Sitesi Zeytinburnu Metro kalkış saatleri, 89m hareket saatleri, 89m otobüs saatleri


Hat İçeriği: 89 mb hareket saatleri 89m otobüs saatleri 89 m marmara sanayi sitesi zeytinburnu 89 mb otobüs saatleri 89 mb 89m marmara sanayi sitesi zeytinburnu marmara sanayi sitesi zeytinburnu marmara sanayi sitesi marmara sanayi sitesi otobüs saatleri
Son Güncelleme Zamanı: 23 Mart 2015

Sponsorlu Bağlantılar

4 Yorum “89m Marmara Sanayi Sitesi Zeytinburnu Metro Otobüs Saatleri”

 1. fatma diyor ki:

  BEN ÇAĞLAYAN ADLİYESİNDE ÇALIŞIYORUM, HER ZAMAN SABAH 7,00 89YB İLE RAHAT GELİYORDUK AMA ŞİMDİ YERİNE 89M GELİYOR VE TIKLIM TIKLIM DOLU. NİYE DEĞİŞTİRME İHTİYACI DUYDUNUZ ANLAMIYORUM. İNSANLAR NERDEYSE CAMLARDAN FIRLAYACAK DERECEDE YAPIŞIYOLAR, HELE BİZ BAYANLAR İÇİN YOLCULUK İŞKENCE HALİNE GELİYOR.BU KONUDA YARDIMCI OLMANIZI İSTİYOR GEREKİRSE EK SEFER ÇIKARMANIZI RİCA EDİYORUZ.

 2. burhan eker diyor ki:

  her pazar 89m hattı geç geliyor sabah 7 00 dan 8 30 kadara raç bekledik şöföre sorduğumuzda öndeki 2 aracın gelmediğini belitrti ve her pazar aynı sorun insanlar duraklarda yığılıyor sonrada münübüslere dönüyorlar araç gelmeyince yazık işimize geç geç kalıyoruz böyle bir tutum iett ye yakışmıyor mahrumiyet bölgesimi çınar yolu hep aynı sorun çok yazık aracın gelmeme diye bir şey varmı özel otobüsler sferine gelmeyince ceza veriliyor sizin arçlarda niye böyle bir sorun var

 3. sevim bayram diyor ki:

  89 m otobüs seferleri hiç zamanında gelmiyor insanlar neden bu kadar madur oluyor saatlerce otobüs bekliyoruz. bunun bi çaresine bakılmasını istiyoruz.

 4. saliha güzelçiftçi diyor ki:

  bende mehmet akif mahallesinde oturuyorum 89 m hattı zaten sorunlu bir hat hiç bir zaman vaktinde gelmiyor buna rağmen akşam aralıklı saatlerde ki seferler hiç gelmiyor örneğin 20.10 sefeferi yok ve insanlar bilgilendirilmiyor 19.40 dan sonraki sefer 21.40 da bu nasıl bir anlyıs biçimi anlayamıyorum fazlasıyla mağduruz ve durakta da bir yığın insan bu durumdan müzdarip ilgilenmenizi rica ediyorum.

Yorum Yaz