Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > İzmir, Otobüs Saatleri > 738 Urla Çeşmealtı Otobüs Saatleri


738 Urla Çeşmealtı Otobüs Saatleri

738 Urla Çeşmealtı kalkış saatleri, 738 hareket saatleri, 738 otobüs saatleri

Hat No: 738
ÇEŞMEALTI - URLA
YALI CAD.-MİTHATPAŞA CAD.-BİNEVLER
İş günleri Cumartesi Pazar
ÇEŞMEALTI KalkışURLA Kalkış
7:05
6:35
8:15
7:45
17:55
17:15
19:15
18:35
ÇEŞMEALTI KalkışURLA Kalkış
7:05
6:35
8:15
7:45
17:55
17:15
19:15
18:35
ÇEŞMEALTI KalkışURLA Kalkış
7:05
6:35
8:05
7:40
9:05
8:40
17:55
17:15
19:15
18:35
Yukarıda belirtilen saatler, planlanan hareket saatleri olup olumsuz hava şartları, trafik yoğunluğu, arıza, kaza gibi elimizde olmayan zorlayıcı nedenlerle sefer saatleri değişiklik gösterebilir.
Hat İçeriği: urla otobüsleri çeşmealtı otobüs saatleri 738 otobüs saatleri çeşmealtı dolmuş saatleri çeşmealtı urla otobüs saatleri urla çeşmealtı dolmuş saatleri urla çeşmealtı eshot saatleri izmir-çeşmealtı otobüs saatleri 738 eshot saatleri çeşmealtı-urla otobüs saatleri
Son Güncelleme Zamanı: 25 Şubat 2015

Sponsorlu Bağlantılar

9 Yorum “738 Urla Çeşmealtı Otobüs Saatleri”

 1. Ayten Bekât diyor ki:

  Sayın Yetkililer;

  738 nolu Çeşmealtı otobüsü, Binkonutlara boşuna uğrayıp benzin yakıyor.Devamlı otubüsü kulanan biri olarak enaz 50 seferimde Binkonutlarda ne inen nede binen oldu.Vatandaş olarak bu gözlemimi aktarmak istedim.Bunun yerine Çeşmealtına saat 19:25 ten sonra otobüs yok,birkaç sefer daha ilve edebilirsiniz.Gece Pazarı kurulduğundan insanların geç saatlerde ulaşım ihtiyaçları karşılanmış olur,iyi çalışmalar saygılarımla……

  • erol akdağ diyor ki:

   Ayten Hanım sanırım yanılıyor,ben binkonutlarda oturuyorum ve ayağımda problem olduğundan ötürü Çeşmealtı otobüsünü çok sık kullanıyorum,Şoför arkadaşlarda tanıktır.Çeşmealtı otobüsü binkonutlardan geçmediği takdirde çok mağdur olacağım…özellikle akşam seferleri bu açıdan bana çok yardımcı oluyor saygılarımla…

 2. Ayten Bekât diyor ki:

  NOT:Ayrıca yol güzarhahı nedeniyle,Binkonutlara girdiğindenUrla Meslek Ve Urla Lisesi önündende geçmiyor ,öğrenciler mağdur oluyor.

 3. Ayten Bekât diyor ki:

  Sayın Eshot Yetkilileri;

  İzmir’e 35km uzaklıkta olan Çeşmealtına niçin F.ALTAY’DAN direk otobüs yok?Lütfen kendinizi Çeşmealtında mecburen yaşayan insanların yerine koyarak konuyu değerlendirmenizi arzederim.saygılarımla

 4. yılmaz yalçın diyor ki:

  Ayten hanım çok haklı. Zira urla çeşmealtı ve iskele ile çok daha güzeli. Bu konuyu Aziz başkanımıza taşımalıyız. Ben CHP İskele delegesi olarak konuyu Aziz kocaoğlu başkanıma ileteceğim.

 5. nurten hazal diyor ki:

  Ben de o caddelerde sık sık işe çıkıyorum. Ayten çok haklı..

 6. BİRNUR AKGÜL diyor ki:

  Ayten hanım isteklerinizden anlaşılıyorki çeşmealtında oturuyorsunuz.Bende Erol bey gibi bin konutlara gidiş gelişlerimde 738 çeşmealtı otobüsünü kullanıyorum.siz haftada 1 kez urlaya geliyorsanız ben her gün geliyorum o yüzden lütfen sadece kendinizi düşünmeyin.
  ”Ayrıca yol güzarhahı nedeniyle,Binkonutlara girdiğindenUrla Meslek Ve Urla Lisesi önündende geçmiyor ,öğrenciler mağdur oluyor.”diyorsunuz.Bakın ben o arkadaşların yerinde olsam lise durağında bekleyeceğime ya jandarma da akbank’ın ordaki durağa yada neyzenkent sitesinin ordaki durağa yürürüm böylelikle mağdur olmam.

 7. kemal umut diyor ki:

  Ayten Hanım’a katılıyorum belediye otobüsü Binkonutlar’a boş yere uğrayıp zaman kaybettiriyor.Gerçekten orada ne inen ne de otobüse binen var.Erol Bey ve Birnur Hanım’a ise hiç katılmıyorum.Çeşmealtı otobüsü 725 no’lu otobüsün güzergahından gitmeli.Ayrıca Üçkuyular’dan Çeşmealtı’na neden otobüs konulmuyor?Balıklıova,Seferihisar,Eski ve Yeni Foça,Özdere,Gümüldür,Ürkmez’e kadar otobüs var Çeşmealtı’na niye yok?Eshot yetkililerinden acil cevap bekliyorum.Umarım bu yaz Üçkuyular’dan Çeşmealtı’na direk otobüs seferleri konulur.

 8. NECATİ ERGÜN diyor ki:

  Bin konutlara otobüs boşuna giriyor. kışın da küçük otobüslerle servis sayısının artırılması veya İSKELE-ÇEŞMEALTI OTOBÜSÜ TAHSİS EDİLESİ URLAYA ULAŞIMIN URLA YA AKTARMALI YAPILMASI, ÇEŞMEALTI-URLA OTOBÜSLERİNİN KALDIRILARAK ÇEŞMEALTI-İSKELE OTOBÜSLERİNİN SAYISININ ARTIRILMASI UYGUN OLACAĞI KANAATİNDEYİM.

Yorum Yaz