Bulunduğunuz sayfa: Ana Sayfa > İstanbul, Otobüs Saatleri > 11t Üsküdar Türkiş Blokları Otobüs Saatleri


11t Üsküdar Türkiş Blokları Otobüs Saatleri

11t Üsküdar Türkiş Blokları kalkış saatleri, 11t hareket saatleri, 11t otobüs saatleri


Hat İçeriği: 11t otobüs saatleri 11t hareket saatleri 11 t 11t kalkıs saatleri 11 t saatleri 11t üsküdar kalkış saatleri üsküdar türkiş blokları otobüs saatleri 11t türkiş blokları 11 t kalkış saatleri 11 t otobüs saatleri
Son Güncelleme Zamanı: 27 Mart 2015

Sponsorlu Bağlantılar

7 Yorum “11t Üsküdar Türkiş Blokları Otobüs Saatleri”

 1. az var diyor ki:

  otobüsüsü çok bekliyoruz. Özellikle salı günleri salı pazarına giderken, çok fazla zamanı yollarda harcıyoruz. Salı günleri otobüsün daha sık olmasını bütün bağlarbaşı mahallesi istiyor… İsteğimizin dikkate alınmasını diliyoruz…11T yolcuları…..

 2. çok seyrek diyor ki:

  bu kadar seyrek otobüs mü olur…1 saat, 1saat 20 dk. arayla olan seferler var..Artık talep de oldukça fazla …Sefer sayısının artırılmasını rica ediyoruz.

 3. Offf diyor ki:

  Otobüsün daha sık olarak sefer yapması gerekiyor özellikle aksamlarıı iş cıkıs saatlerinde madur oluyoruz ve saati saatine uymadığından otobüsü kacırabiliyoruz lütfen hareket amirleri internetteki güncel saatlere dikkat etsin

 4. yıldıray akyüz diyor ki:

  üsküdar.dan sefer saatleri çok aralıklı ve 22:00′den sonrada sefer olmasını rica eder dikkate alınmasını isterimmm!!

 5. Duygu diyor ki:

  11 t kadar saatlerine uymayan hiçbir hat yoktur…kullanmak zorunda olduğum için mutsuzum…en kısa zamanda yetkililer bir çözüm bulur inş…( hiç ümidim yok)

 6. Ömer Faruk diyor ki:

  Ya böyle bi saçmalık olabilir mi ? Üsküdar’dan kalkış saati 21:10 diyor.. Eeee ben şimdi 5 de koşuyolunda olmam gerekiyorsa, 11 T otobüsüne hiç binemeyecek miyim o saate kadar.. Ya da,durağımda 10 saat onu beklemek zorunda mıyım ?

 7. kıymet yılmaz diyor ki:

  merhaba umarım bu yorumlar okunur ve bu sorun cözulur.ben 4 senedır bu yola gıdıp gelıyorum.ama malesef bu otobus akşam 6 dan sonra bır sate duşuyo ve ben koşuyolunda calışıyorum.ve 6 dan sonra cıkıyorum.ama malesef hıç bır zaman zamanında gelmıyo.ve yazın cektıgımız sıkıntıyı kımse bılemez.cunku olkullar kapandı dıye seferlerı kaldırıyolar.bız durakta bekleyıp duruyoruz.ve benım gıbı okadar cok ınsan varkı madur olan ama malesef şıkayet ettıgımız halde bır care bulmuyolar.ımza toplayıp valılıge kadar cıkmak ıstedım ama iş yogunlugumdan gıdemıyorum.bu seferlerı kım duzenlıyosa nolur kendınızı bızım yerımıze koyun ve bır care bulun.bırde bazı şöförler cok saygısız.bırşey soruyosun bılmıyorum deyıp gecıştırıyo.lutfen bu konuyu çözersenız çok sevınıcez.tşk şimdıden.

Yorum Yaz